Are You New User

СБУ викрила угруповання, яке продало фальшивих анаболічних стероїдів на 15 млн грн 28.09.2020

СБУ викрила угруповання, яке продало фальшивих анаболічних стероїдів на 15 млн грн

Служба безпеки України заблокувала діяльність злочинної групи, учасники якої незаконно виготовили та реалізовували фальсифікованих лікарських препаратів на 15 млн₴ Про це повідомила прес-служба СБУ.

Об этом сообщает Слон

Четверо мешканців Харкова та Києва отримували поштовими відправленнями з однієї з країн Східної Азії cировину для виготовлення фальсифікату і в орендованому приміщенні у харківській промисловій зоні виробляли «ліки».

Слідство встановило, що для підробки пакування, голограм та інструкцій учасники злочину використовували міську типографію, де працював один із спільників. Зловмисники реалізовували підробки під виглядом продукції відомих фармацевтичних виробників через інтернет-магазин.

Підробокою яких саме ліків займались зловмисники не уточняється, але в СБУ зазначили, що йдеться про «анаболічні сильнодіючі препарати». За попередніми оцінками, обсяг проданого товару оцінюється у понад 15 млн₴

Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5 Фото 6

СБУ заблокувала схему реалізації фальсифікованих ліків на мільйони гривень​ (фото СБУ)

Затриманим оголошено про підозри у фальсифікації лікарських засобів, двом з них судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.


Джерело статті: “https://zaxid.net/sbu_zatrimala_zlovmisnikiv_yaki_prodali_falshivih_anabolichnih_steroyidiv_na_15_mln_grn_n1508270”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция