Are You New User

В “Слузі народу” запропонували перейменувати Росію 30.09.2020

Никита Потураев


Народний депутат від “Слуги народу” Микита Потураєв заявив, що українці заради історичної справедливості можуть називати Росію Московією.

Об этом сообщает Устав ГрупЗаява Потураєва прозвучала в ефірі програми “Хард з Влащенко” на телеканалі “Україна 24“, інформує RegioNews.

“Від нас залежить, як називати Росію, як називати сусідів. Французи називають Німеччину Алеманією, а росіяни називають її Германія, а ми чомусь Нимеччина, і що? Німці на нас ображаються за це, чи може на росіян або на французів?” — заявив нардеп.

На зауваження журналістки, що мова йде про нібито приниження нації, Потураєв заявив:

“Яке приниження, якщо вони тільки при Петрі I почали називатися Російська імперія, а до того називалися Московське царство або Московія? Карти не брешуть, документи не брешуть. І в українських документах, документах Князівства Литовського їх так називали — і вони не ображалися”.

На заяву Потураєва вже відреагувала низка пропутінських ЗМІ. Вони видали новини з заголовками, котрі запевняють, що у Зеленського хочуть перейменувати Росію.

Раніше ІНФОРМАТОР писав, що Вакарчук і Потураєв зареєстрували законопроєкт про заборону сепаратних переговорів із державою-агресором.Джерело статті: “https://informator.press/v-sluzi-narodu-zaproponuvaly-pereymenuvaty-rosiiu/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция