Are You New User

Росія – це не держава, а мафіозне угруповання – "Чекістська сім’я дона Путіна" 10.10.2020

Західні лідери досі просто не розуміють, із ким мають справу. Вони сприймають путінську Росію як недемократичну, агресивну, але державу, якою керують згідно з якимись законами. А це не держава, а мафіозне угруповання – "Чекістська сім’я дона Путіна".

Об этом сообщает Russiangate


Тут усе – як у звичайній мафії. Ядро, "італійці" – чекісти. У хрещеного батька є бригади кілерів (ФСБ, ГРУ тощо), розумники ботаніки-консильєрі (типу [першого заступника глави адміністрації президента РФ Сергія] Кирієнка), спритні бухгалтери (на кшталт [глави Рахункової палати РФ Олексія] Кудріна), підгодовані артисти (немає їм ліку), продажні журналісти (теж незліченні) тощо.


Як і належить мафіозному угрупованню, воно живе завдяки контролю над певною територією, яку у цьому випадку називають Російською Федерацією. Звичайна мафія обкладає поборами піцерії, наркоторговців, будинки розпусти, казино, що працюють у підконтрольних кварталах. "Чекістська сім’я Путіна" теж бере свою частку з усього, що може приносити прибуток у межах Російської Федерації, передовсім з експлуатації природних ресурсів, але і з контрабанди наркотиків теж.


У Росії є "піцерії", які безпосередньо належать чекістській сім’ї ("Газпром", "Роснефть", "Сургутнефтегаз" тощо), а є ті, з яких беруть данину (старі олігархічні структури: "Лукойл", "Альфа", "Норникель" та інші). Коли бригади дона Путіна заходять, наприклад, у "піцерію" "Лукойл", господар виносить мішок із грошима, матюкаючись про себе, але з незмінною улесливою усмішкою на обличчі.


Усі мафії намагаються розширити зони свого контролю. Путінська – не виняток. Вона віджала сусідні "квартали": Крим, частину Донбасу, далеку Сирію.


Шредер хотів заробити надбавку до пенсії на лобіюванні інтересів свого російського приятеля. А став частиною мафії. І тепер розпочинає робочий день, цілуючи підошви чобіт її ватажка.


Якби західні лідери розуміли, що мають у Росії справу з найбільшим і найнебезпечнішим мафіозним угрупованням у світовій історії, їхня політика стала б набагато адекватнішою.


Джерело: Игорь Ейдман / Facebook


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/eydman/rosija-ndash-tse-ne-derzhava-a-mafiozna-ugrupovannja-chekistska-sim-ja-dona-putina-1522276.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция