Are You New User

Львівські каратисти стали переможцями чемпіонату України 12.10.2020

Львівські каратисти стали переможцями чемпіонату України

11 жовтня у Харкові завершився чемпіонат України з карате. На цих змаганнях львівським каратистам вдалося вибороти близько 30 медалей, таким чином ставши абсолютними чемпіонами України. Про це інформує управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА.

Об этом сообщает Компромат России  • 6фап
  • 470х200і22042020а
  • 5ар

Зокрема, чемпіонами України серед спортсменів 16-17 років стала Валерія Андрєєва у ваговій категорії до 48 кг та Данило Кравчук у ваговій категорії до 76 кг.

Серед дорослих золото змагань виборола Діана Шостак у ваговій категорії до 55 кг, Соломія Кміть – у категорії до 50 кг, Галина Мельник – у ваговій категорії до 68 кг. Серед чоловіків у ваговій категорії до 75 кг чемпіоном став Станіслав Горуна.Реклама партнерів

У командному куміте представниці Львівщини Діана Шостак, Галина Мельник, Вікторія Ващишин, Катерина Крива вибороли перше місце. Також золото виборола команда чоловіків у складі Станіслава Горуни, Дениса Копитка, Олександра Злобіна, Тараса Герчука, Олександра Хахули, Романа Кмітя та Кирила Рябошапка.

Окрім цього, срібними призерами змагань стали Олег Оврас серед спортсменів 16-17 років у ваговій категорії до 61 кг. Олег Філіпович став віце-чемпіоном серед дорослих у ваговій категорії до 67 кг.

Бронзовими призерами змагань серед дорослих стали Денис Копитко у ваговій категорії до 67 кг та Олександр Злобін у категорії до 75 кг.

Також у командному ката чоловіки Мар’ян Парадівський, Арсен Тарнавський, Назар Мазяр вибороли золото. Катерина Крива стала віце-чемпіонкою у куміте до 50 кг.

Загалом команда Львівщини виборола 13 золотих, 6 срібних та 10 бронзових медалей, таким чином ставши абсолютним чемпіоном у загальнокомандному заліку.

Фото: управління фізичної культури


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/10/12/lvivski-karatysty-staly-peremozhtsiamy-chempionatu-ukrainy”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция