Are You New User

Наглядову раду "Нафтогазу" залишає іноземець: "Наростає саботаж з боку корумпованих сил" 12.10.2020

Наглядову раду "Нафтогазу" залишає іноземець: "Наростає саботаж з боку корумпованих сил"
Амос Хохштайн (зліва)
Амос Хохштайн (зліва)


Американський бізнесмен Амос Хохштайн припиняє повноваження незалежного директора в наглядовій раді НАК "Нафтогаз України".

Об этом сообщает Компромат вики


Про це повідомляє пресслужба НАК.


Однією з причин такого рішення Хохштайн назвав посилення протидії процесам реформування ринку газу і трансформації "Нафтогазу" в незалежну ефективну компанію.


"Він також закликав уряд України продовжити курс на забезпечення незалежності наглядових рад як запобіжника від повернення корупційних схем минулого", — йдеться у повідомленні.
У колонці для видання KyivPost американець написав, що "Нафтогазу" загрожує наростаючий саботаж з боку корумпованих сил". Він заявив, що керівництво "Нафтогазу" зустрічало опір на кожному етапі трансформації компанії.


"Компанія була змушена витрачати нескінченну кількість часу на боротьбу з політичним тиском і спробами олігархів збагатитися за рахунок сумнівних угод", — пише Хохштайн.


Хохштайн вважає, що спроби саботажу посилилися останнім часом, оскільки міжнародне співтовариство втомилося від України, а адміністрація Дональда Трампа більше не займалася антикорупційним порядком денним. За його словами, найбільш яскраво і кричущим чином це проявилося, коли уряд України нещодавно погодив і затвердив меморандум про взаєморозуміння з компанією Louisiana Natural Gas, яку Хохштайн вважає сумнівною.


"Кожна частина цієї огидної справи є бідою і небезпекою, з якими стикається Україна, коли вона повертається в своє минуле. Підписання угоди з негідною і сумнівною американською компанією при призначенні її керівника, людини, яка працювала на того самого корумпованого Януковича і (ексміністра енергетики) Юрія Бойка, які намагалася витіснити і покласти край революції Євромайдану", — заявив Хохштайн.


Він також навів ще один приклад корупції в Україні в якості причини відходу з "Нафтогазу".


"Після остаточного переконання уряду скасувати режим державних зобов’язань для домашніх господарств в серпні 2020 року, "Нафтогазу" були висунуті різні необгрунтовані звинувачення, супроводжувані звичайними закликами до розслідування. Стара тактика використання прокурорів і аудиторів для залякування і відплати повернулася. Саме це відволікання є причиною того, що наглядова рада постійно підтримує "Нафтогаз" з використанням міжнародних стандартів і забезпечує регулярні аудиторські перевірки такими авторитетними фірмами, як Deloitte і KPMG", — пише Хохштайн.


"Я більше не можу стояти осторонь і підтримувати цю негативну тенденцію, і саме тому я повинен добровільно покинути правління", — заявив він.


Хохштайн працював в Наглядовій раді НАК з 2017 року.


Нагадуємо:


6 жовтня ЕП опублікувала матеріал "Мінус" 75 мільярдів: що показав аудит "Нафтогазу" і хто понесе покарання", в якому йдеться про фінансові порушення та недоліки у роботі НАК "Нафтогаз України", виявлені Державною аудиторською службою під час проведення ревізії за період з 1 жовтня 2018 року по 31 грудня 2019 року.


Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив, що причинами скандалу з аудитом НАК "Нафтогаз України" стали зобов’язання використовувати міжнародні стандарти бухгалтерської звітності, а також спецзобов’язання з продажу газу населенню.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/10/12/666150/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция