Are You New User

Глава МЗС Німеччини заявив про "позитивні зрушення" щодо українського питання 17.10.2020

Маас підкреслив, що відносини з Росією залишаються складними

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас вважає, що переговори з Росією привели до "позитивних зрушень" у вирішенні збройних конфліктів в Україні та Сирії. Таку думку Маас висловив в інтерв’ю виданню Redaktionsnetzwerk Deutschland.

Об этом сообщает RuGate

Він, зокрема, підкреслив, що нинішнє припинення вогню на Донбасі "тривало довше за всі від початку конфлікту".

Водночас Маас зазначив, що "відносини з Росією залишаються складними". Він упевнений, що в майбутньому "доведеться дати європейську відповідь на неприйнятні дії Росії".

Також міністр упевнений, що діалог з Російською Федерацією не можна припиняти, оскільки "занадто багато людей у світі залежить від міжнародної спільноти, яка зможе покласти край конфліктам [у Сирії, Україні, Нагірному Карабаху, Білорусі, Венесуелі] у діалозі з росіянами".

У 2014 році, відразу після анексії Криму, Росія почала збройну агресію на сході України. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на оприлюднені Україною факти і докази.

22 липня 2020 року тристороння контактна група погодила режим повного і всеосяжного припинення вогню на Донбасі з опівночі 27 липня. Президент України Володимир Зеленський зазначав, що Об’єднані сили на Донбасі будуть відповідати на ворожі обстріли і після набуття перемир’ям чинності.

Штаб ООС щодня повідомляє про провокаційні обстріли з боку бойовиків, проте серйозних інцидентів на лінії розмежування не відбувалося, за винятком 6 вересня: на 42-й день перемир’я внаслідок прицільного обстрілу українських позицій у Донецькій області було поранено одного військового, внаслідок обстрілу в Луганській області один український військовослужбовець загинув.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/glava-mzs-nimechchini-zajaviv-pro-pozitivni-zrushennja-z-ukrajinskogo-pitannja-1523396.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция