Are You New User

"Нанотехнології" скреп: В окупованому Донецьку ями на дорогах засипають сміттям і брудом (фото) 20.10.2020

"Нанотехнології" скреп: В окупованому Донецьку ями на дорогах засипають сміттям і брудом (фото)

В окупованому Донецьку місцеві "комунальні служби" почали ремонтувати дороги за допомогою сміття і бруду. Про це написав у Twitter член української делегації в Тристоронній контактній групі, блогер і журналіст Денис Казанський. Він також опублікував фотографії, передають .

Об этом сообщает Незыгарь

"У центрі Донецька тепер ремонтують дороги, просто засипаючи ями сміттям і брудом. Скільки жив у місті, не пам’ятаю такого. Раніше на таке можна було натрапити тільки в якихось жебрацьких шахтарських містечках", – написав він.

На пост відреагували користувачі мережі: "Асфальт, не хворій!", "Я бачила, як укладали днями цей "асфальт". Там якийсь дивний його склад: камені і рідина неясного походження", "Чисто московська технологія для Замкадья", "Це називається вирубка... перемололи старий асфальт і засипали заново", "Ну не цеглою і то норм", "Це адміністрація ринку, мабуть, сама ями залатала на ринок".Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/nanotekhnolohii-skrep-v-okupovanomu-donetsku-iamy-na-dorohakh-zasypaiut-smittiam-i-brudom-foto-349142.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция