Are You New User

Запуск Virobnik.ua відбувся і визнаний революцією у сфері споживання 26.10.2020

Запуск Virobnik.ua відбувся і визнаний революцією у сфері споживання

В Україні відбулася споживча революція — тепер кожен може побачити, як виробляються продукти харчування. У минуле відходять поняття — закрите виробництво, секретні цехи.

Об этом сообщает Компромат РУ

Одним з перших продуктів, чиє виробництво стало відкритим для людей, стала лікарська ковбаса.

Це означає, що виробництво одного з найбільш міфологізованих продуктів — більше не таємне. Разом з докторською ковбасою, українці можуть бачити за допомогою національного проєкту Virobnik.ua створення інших продуктів, список яких буде весь час розширюватися.

Детальніше про старт Virobnik.ua, який вже називають, проєктом року, його натхненник — Віталій Єрмак.

Фото: Наталія Кравчук

— Віталію, запуск Virobnik.ua в ЗМІ одноголосно називають революцією в сфері споживання, ви згодні з цим твердженням?

— Ми зробили те, що повинно було бути зроблено відразу після розпаду радянського союзу. Виробництва відкрили свої двері людям. Поняття — закрите виробництво, секретні цехи — з цього моменту починають відходити в минуле. Тепер, купуючи продукти харчування ви можете не відчувати стрес і не мучитися запитанням — «З чого це зроблено?», «Чи не бігають там пацюки?». Адже це стрес, тобто напруження, воно фонове і постійне, і воно гарантовано вкорочувало життя, погіршуючи його якість. Держава не завжди думає про такі речі. І ще важливо, що після того, як ми показали людям абсолютно новий рівень самоповаги, якості життя — вони більше не захочуть повертатися в ті темні часи, коли від них ховали виробництва. В цьому і є революційність — ривок вперед, відмова від застарілих стандартів, створення нових, поліпшення життя.

Ці процеси не для всіх відбуваються безболісно. У вас були труднощі з виробниками?

— Стандарти, які існували багато десятків років настільки застаріли, що обросли міфами і легендами. Наприклад, є усталена думка, що всі виробництва брудні, антисанітарні, що всі молочні продукти створюються з пальмового масла і так далі. А насправді, багато виробників вкладають мільйони в технології виробництва. Такі бренди не бояться показати свої цехи. Вони були раді революції. І їх продукцію ви вже можете побачити на нашому сайті, або ж побачите незабаром. І я дуже вдячний цим брендами і їх власникам. Це прогресивні люди. До речі, більшість брендів приходять до нас самі, дізнавшись про ініціативи Virobnik.ua. Це дуже радує, до таких брендів ми ставимося дуже трепетно.

Фото: Virobnik.ua

Напевно, є й ті, хто не хочуть показати свої виробництва?

Я вважаю, що сфера годування людей — це гіпервідповідальне середовище, це те, що ми кладемо всередину, це якість і тривалість нашого життя. Саме тому кухні ресторанів одного разу стали відкритими у всьому світі і залишаються відкритими. Спробуйте тепер закрийте.

— Є звичайно й ті, хто не поспішає показувати свої виробництва. З різних причин. І проблема навіть не в тому, що там може соромно щось показати, а в тому, що підхід до бізнесу все ще радянський — народ сприймають як якусь сіру масу покупців, а не як таких же людей, своїх сучасників, яким хочеться віддати трохи радості, щоб і самим жити в більш щасливому суспільстві. Таким виробникам не важливо, чи переживає покупець, чи відчуває він стрес. Вони ще не еволюціонували. Товар продається, значить окей, люди роблять гроші. Але я не ніколи не буду вважати таке ставлення «людським». Я вважаю, що сфера годування людей — це гіпервідповідальне середовище, це те, що ми кладемо всередину, це якість і тривалість нашого життя. Саме тому кухні ресторанів одного разу стали відкритими у всьому світі і залишаються відкритими. Спробуйте тепер закрийте.

Які продукти можна побачити на сайті Virobnik. ua?

— У кожної революції є прапори. На одному з наших прапорів — варена, лікарська ковбаса (сміється — Ред). Це дуже символічний продукт. Люди десятками років ламають голову над тим, що ж знаходиться в цих ковбасах, чи присутній там туалетний папір, шматочки дрібних гризунів, соя, сміття. Напевно, ні один продукт не був так міфологізований. Тепер, зайшовши на сайт національного проекту Virobnik.ua можна за буквально одну хвилину часу побачити з чого ж робиться докторська ковбаса! Більш того, можна побачити весь процес виробництва, реальне приміщення, де все це відбувається, і навіть людей, які створюють цю, колись, секретну ковбасу. Тому докторська ковбаса — один з перших продуктів, який з’явився на нашому сервісі. Разом з нею можна побачити відео створення сосисок одного з брендів, а саме Бердянського м’ясокомбінату СМК-групи, ковбаси московської, шоколаду. Через пандемію коронавірусу зараз на сайті не так багато товарів, як хотілося б. Але зйомки ведуться, наш асортимент відео буде розширюватися.

https://www.youtube.com/watch?v=TLAmxNgRBu4

Які бренди або товари найближчим часом можна буде побачити на сервісі?

— З найближчого — йогурти, молоко, чай, далі будуть олії, дитяче харчування і багато іншого.

Як ще буде розвиватися проєкт?

— Ми будемо розвиватися в двох площинах. Нашим контентом у соціальних мережах, яким вже довіряють десятки тисяч осіб, зацікавилося агентство США з міжнародного розвитку USAID. Нашу роботу високо оцінили. Ми і далі будемо розвивати нашу соціальну активність, нагадаю, що Virobnik.ua в соціальних мережах — це один з небагатьох ресурсів, який посилається на наукові першоджерела. Ми даємо лише достовірну інформацію про здорове харчування, якість життя.

Фото: Віталій Єрмак

Ще про розвиток — я хочу подякувати Американській торговельній палаті (АТП), яка є частиною торгової палати США за те, що вони прийняли наш проєкт у свої ряди. Тепер Virobnik.ua учасник АТП. Такий рівень довіри нам вкрай приємний, і ми сподіваємося, заслужений. Ну і звичайно, первісна і головна місія — розвиток самого Virobnik.ua, наше завдання — щоб про проєкт всі українці не тільки знали і користувалися ним, але й говорили нам виробництва яких продуктів харчування на їхню думку повинні стати відкритими. Для подачі таких ідей на нашому сайті вже є розділ. Скоро ми зробимо процес створення петицій ще більш публічним.

Читайте також:
  • Дивись, що купуєш: Українці створили сервіс Virobnik.ua, який миттєво показує відео створення продукту
  • Національний проєкт Virobnik.ua стартував у тестовому режимі. Чому українці чекали на запуск?

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/zapusk-proyektu-virobnik-ua-vidbuvsya-shcho-ce-i-chim-korisniy-zastosunok-50118550.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция