Are You New User

Росія переслідує в окупованому Криму майже всі релігійні організації, крім РПЦ, – посол США в ОБСЄ Джеймс Гілмор 13.11.2020

Росія переслідує в окупованому Криму майже всі релігійні організації, крім РПЦ, – посол США в ОБСЄ Джеймс Гілмор
Джеймс Гілмор


Посол США в ОБСЄ Джеймс Гілмор повідомив, що, за даними правозахисників, Росія переслідує в анексованому Криму майже всі релігійні організації, крім Російської православної церкви.

Об этом сообщает Слон РУ


Про це посол сказав під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні 12 листопада, передає “Радіо Свобода”.


“За даними Кримської правозахисної групи, з початку окупації проти релігійних організацій та їхніх членів було порушено 101 адміністративну справу за „незаконну місіонерську діяльність“. Справа кримського мусульманського імама Аблякіма Галієва, якому 27 жовтня було висунуто звинувачення в такій діяльності за проведення п’ятничної молитви, є лише останнім прикладом розправи над мусульманськими лідерами, які відмовляються підкорятися релігійному керівництву, нав’язаному окупаційною владою. 14 жовтня суд також оштрафував ялтинське відділення Російської греко-католицької церкви за „незаконну місіонерську діяльність“, оскільки воно відмовилося підкоритися волі окупаційної влади”, — сказав посол.
Посол США закликав Росію припинити “кампанію придушення в Криму”, а також припинити залякування і переслідування етнічних і релігійних меншин на півострові.


Представники Росії не коментували слова посла США.


Джерело


Джерело статті: “https://informator.press/rosiia-peresliduie-v-okupovanomu-krymu-mayzhe-vsi-relihiyni-orhanizatsii-krim-rpts-posol-ssha-v-obsye-dzheyms-hilmor/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция