Are You New User

​Як довго антитіла захищають від повторного зараження коронавірусом: названо терміни 22.11.2020

Дослідження NHS Оксфордського університету показало, що антитіла у людей, які виробилися після захворювання коронавірусом, захищають їх від повторного зараження впродовж шести місяців.

Об этом сообщает Минправды


Про це повідомляє Daily Mail.


У дослідженні взяли участь 12 180 медичних працівників, які перехворіли на Covid-19. Тільки троє з них дали позитивний результат (0,24%), але симптомів хвороби не було.


"Попередня інфекція SARS-CoV-2 забезпечує захист від повторного зараження в короткостроковій перспективі", — заявили дослідники.


Один з авторів статті, професор Девід Ейр з Департаменту охорони здоров’я Наффілд Оксфордського університету, зазначив, що це хороші новини.


Раніше проведене дослідження показало, що рівень антитіл швидко падає після зараження і досягає половини свого початкового числа всього через 85 днів. Спад триває і кількість антитіл падає нижче виявленого рівня у більшості людей через 137 днів після їх пікового значення.


Але професор Ейр каже, що останні відкриття показують, що "у інфікованих є певний імунітет". Зниження рівня не означає їх зникнення. Крім того, якщо концентрація антитіл надзвичайно низька, імунна система має функцію пам’яті, звану В-клітинами, яка запам’ятовує, як виробляти антитіла, і швидко випускає їх, якщо знову розпізнає вірус.


Як повідомляв "Апостроф", антитіла при захворюванні коронавірусом, який не вщухає в Україні, з’являються десь на 5-7 день хвороби, але не у всіх.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-11-22/kak-dolgo-antitela-zaschischayut-ot-povtornogo-zarajeniya-koronavirusom-nazvanyi-sroki/215585”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция

Email : novan[email protected]