Are You New User

Декомунізація на Донбасі і в Криму повинна бути така ж, як і по всій Україні - заступник міністра з питань реінтеграції Голованчук 25.11.2020

Декомунізація на Донбасі і в Криму повинна бути така ж, як і по всій Україні - заступник міністра з питань реінтеграції Голованчук

Заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Голованчук вважає, що декомунізація на тимчасово окупованих територіях Донбасу і Криму після деокупації повинна бути така ж, як і по всій Україні.

Об этом сообщает Сергей Доренко

Про це вона заявила в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

Читайте також:

Російська сторона підтримала план бойовиків щодо Донбасу

«Якщо ми говоримо про декомунізацію, то підхід не може відрізнятися для Донецької, Луганської областей і Криму. Є закон "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки", там чітко визначено алгоритми, вимоги та процедури. Тому, я б жодним чином не виділяла, щоб не говорили, що є вся Україна, а є Донецька, Луганська область і Крим», — сказала Голованчук.

Відзначається, що при цьому раніше глава Українського інституту національної пам’яті (УІНП) Антон Дробович заявив, що імплементація законодавства про декомунізацію на тимчасово окупованих територіях Донбасу і Криму після деокупації повинна мати перехідний режим.

Читайте також:
Досить вже! Що треба знати про новий мирний план для Донбасу

Росія окупувала Крим в 2014 році. 16 березня 2014 року на території Криму і Севастополя стався невизнаний більшістю країн світу «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу.

Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результати голосування на «референдумі».

Міжнародні організації визнали окупацію Криму незаконною і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели економічні санкції.

Росія називає це «відновленням історичної справедливості».

Редактор: Владислава Білоус

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/reintegraciya-donbasu-i-krimu-dekomunizaciya-v-ukrajini-ostanni-novini-50126368.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция