Are You New User

РФ активізувала заходи з дискредитації керівництва України – розвідка Міноборони 25.11.2020

У Міноборони заявили, що за час війни український народ навчився відрізняти правду і набув імунітету до брехні російської пропаганди

Росія активізувала заходи з дискредитації вищого державного і військового керівництва України. Про це 25 листопада повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Об этом сообщает Преступная Россия

З метою дискредитації української влади активно використовують проросійські ЗМІ, журналістів і агентів впливу, зокрема на території України.

"Основною метою інформаційної кампанії, яку перед собою ставить Кремль, є провокування недовіри до вищих посадових осіб нашої держави та дискредитація їхньої діяльності з урегулювання ситуації на фронті війни з РФ", – ідеться в повідомленні.

За даними розвідки, окремий напрямок – це критика керівництва України й органів влади за їхні рішення, пов’язані з епідемією COVID-19.

У Міноборони вважають, що інформаційна кампанія з боку РФ свідчить про слабкість російських позицій і нездатність Кремля досягти своїх цілей в Україні.

"За майже сім років збройної агресії проти нашої держави український народ навчився відрізняти правду та набув імунітету до брехні російської пропаганди", – підкреслили в оборонному відомстві.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/rf-aktivizuvala-zahodi-shchodo-diskreditatsiji-kerivnitstva-ukrajini-rozvidka-minoboroni-1528956.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция