Are You New User

В Одеській області тоне судно, навколо нього утворилася пляма нафтопродуктів – ЗМІ 26.11.2020

Судно почало тонути 25-го листопада під Чорноморськом

Під Чорноморськом Одеської області 25 листопада приблизно о 16.00 почало тонути судно "Аметист" Морської пошуково-рятувальної служби, яке стояло на причалі. Про це 25 листопада повідомив одеський сайт "Думская".

Об этом сообщает Компромат России

За інформацією видання, навколо напівзатонулого буксира утворилася пляма нафтопродуктів. Персонал бази намагався відкачати воду з відсіків, станом на вечір 25 листопада йому не вдалося локалізувати аварію.

Рятувальники розповіли, що на стоянці в селищі Олександрівка, де стоїть "Аметист", кілька років відбувалися крадіжки металу. Невідомі знімали із суден, які перебувають біля причалів, водонепроникні двері та перегородки.

"Аметист" – морський рятувальний буксир. Судно побудовано 1977 року, довжина – 58 м, ширина – 12,6 м, осадка – 4,5 м, водотоннажність – 1670 тонн. Екіпаж буксира – 35 осіб. Судно не було введено в експлуатацію, але було на балансі казенного підприємства "Морська пошуково-рятувальна служба", указано в повідомленні.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/v-odeskij-oblasti-tone-sudno-navkolo-nogo-utvorilasja-pljama-naftoproduktiv-1529002.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция