Are You New User

Зеленській не дають користуватися своєю машиною, виділивши їй броньоване авто з особистим шофером і охороною 27.11.2020

Зеленській не дають користуватися своєю машиною, виділивши їй броньоване авто з особистим шофером і охороною
последние новости в Украине останні новини в Україні


Дружина президента України Олена Зеленська поки перебуває в статусі "першої леді" країни для переміщення користується спеціальною броньованою машиною представницького класу, яку водить її особистий шофер. Також Зелінську в поїздках супроводжує охорона з 10 спортивної статури хлопців.

Об этом сообщает Незыгарь

Про це розповіло видання "Страна", зазначивши, що Олена Зеленська має свою особисту машину седан Mercedes Benz S 500. Про це стало відомо з декларації Володимира Зеленського за 2019 рік.

Нерідко Олена Зеленська виїжджає разом з президентом в одному кортежі. Це трапляється тоді, коли вони разом відвідують один і той же захід.

Видання повідомляє, що якщо Зеленська виїжджає у справах, за нею слід супровід на седані бізнес-класу Toyota Camry. Примітно те, що номери цих автомобілів не значаться в базі поліції, що означає спеціальне прикриття кортежу для забезпечення безпеки високопоставлених осіб.

Також "Страна" повідомила, що в столичному регіоні є ділянка дороги, де і Володимир Зеленський і його дружина дозволяють собі розігнати машину до 114-117 кілометрів на годину. Це ті цифри, які стали відомі журналістам.

Журналісти розповіли, що на Столичному шосе одного разу кортеж Олени Зеленської розганявся до швидкості 114 км/год. Повідомляється, що на цьому відрізку дорозі є обмеження до 50 км/год в зимовий період, і 80 км/год з 1 травня по 1 листопада. Повідомляється, що і кортеж президента тут дозволяв собі розганятися до 117 км/год.

Однак, штрафи за порушення ПДР Зеленському і його дружині не загрожують, через те, що існує закону "Про охорону органів державної влади України та посадових осіб". Згідно з даним документом, деякі високопоставлені чиновники пересуваються по дорогах у супроводі машини з мигалкою, що дозволяє нехтувати деякими правилами дорожнього руху. До "щасливчиків" відносяться такі VIP-персони як президент країни (і члени його сім’ї, а також попередники на цій посаді — довічно), спікер і його перший заступник, прем’єр-міністр і перший віцепрем’єр, а також керівники конституційного і вищого судів, глава МЗС і генпрокурор.

Раніше Олена Зеленська поскаржилася, що останнім часом з’являється багато повідомлень від її імені з фейкових облікових записів. Facebook і Instagram.вона зазначила, що існує тільки два офіційних аккаунта першої леді — у Facebook і Instagram.

Також повідомлялося, що Олена Зеленська висловила думку про те, що систему шкільного харчування в Україні слід змінити. Про це 3 листопада вона повідомила на онлайн-нараді з командою проєкту з оновлення системи шкільного харчування.

последние новости в Украине останні новини в Україні
последние новости в Украине останні новини в Україні
последние новости в Украине останні новини в Україні
последние новости в Украине останні новини в Україні


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/zelenskiy-ne-dayut-koristuvatisya-svoeyu-mashinoyu-vidilivshi-iy-bronovane-avto-z”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция