Are You New User

Вакцину від коронавірусу компанії Pfizer почали доставляти по світу, – ЗМІ 28.11.2020

Вакцину від коронавірусу компанії Pfizer почали доставляти по світу, – ЗМІ


Американська авіакомпанія United Airlines почала доставляти чартерними літаками вакцину від коронавірусу компанії Pfizer.

Об этом сообщает FIB


Як пише видання Daily Mail, про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на поінформовані джерела.


Зазначається, що доставка літаками необхідна для швидкого розповсюдження вакцини по світу у разі, якщо препарат буде схвалений органами регулювання.
Повідомляється, що компанія Pfizer планує зберігати перші партії вакцин на складах у штатах Мічиган та Вісконсін, а також у Бельгії та Німеччині, куди вони будуть доставлені чартерами.


“Pfizer також планує десятки вантажних рейсів і сотні доставок на вантажівках щодня, щойно влада країн надасть погодження”, – йдеться в повідомленні.


9 листопада розробники німецької фармацевтичної компанії BioNTech спільно з американською корпорацією Pfizer під час третьої фази випробувань вакцини від коронавірсу домоглися найкращого показника ефективності, показавши 90-відсотковий результат.


Згідно з прогнозами, компанії виготовлять 50 млн доз вакцини у 2020 році і понад 1 млрд – в 2021-му. Авіакомпанії повідомляли, що готуються до розвезення COVID-вакцин Pfizer та Moderna.


Наразі стало відомо про приблизну вартість вакцини Pfizer.


З початку пандемії в Україні на COVID-19 захворіла 709701 людина, померли 12093. Учора було виявлено 16294 нових хворих.


Джерело статті: “https://informator.press/vaktsynu-vid-koronavirusu-kompanii-pfizer-pochaly-dostavliaty-po-svitu-zmi/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция