Are You New User

ДПС назвала цьогорічний прибуток ТОП-5 лабораторій в Україні 28.12.2020

последние новости в Украине останні новини в Україні


Державна податкова служба України провела аналіз діяльності суб’єктів господарювання, що надають послуги лабораторій на території України. Сума виторгів ТОП-5 лабораторій збільшилась на 115% і становить 595 мільйонів гривень.

Об этом сообщает Политика 2.0

Згідно з аналізом діяльності суб’єктів господарювання, що надають послуги лабораторій на території України, ДПС зазначає на суттєвому збільшенні виторгів від наданих послуг та відповідно отриманого доходу. Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби України в понеділок, 28 грудня.

Зазначається, що за 9 місяців 2020 року, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, сума виторгів ТОП-5 лабораторій збільшилась на 115% (9 місяців 2019 року – 276 млн грн, 9 місяців 2020 року – 595 млн гривень), а середня сума одного чека становила 900 гривень. Задекларовані доходи збільшились на 10% (9 місяців 2019 року –2 млрд грн, 9 місяців 2020 року – 2,3 млрд гривень). Водночас окремі суб’єкти господарювання допустили зменшення сум задекларованих податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств.

"У зв’язку із запровадженням на всій території України мораторію на проведення документальних та фактичних перевірок на період з 18 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, проведення фактичних перевірок лабораторій законодавчо обмежено. Після закінчення терміну дії встановлених обмежень, ДПС будуть організовані контрольно-перевірочні заходи щодо суб’єктів господарювання, які допустили зменшення сум задекларованих податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств", – зазначили у пресслужбі.

Раніше ДПС відзвітувала про поточний стан документальних перевірок бізнесу. Також ASPI news повідомляло, що Державна податкова служба України забезпечила можливість громадянам та працівникам податкових органів направляти до ДПС звернення щодо питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/dps-nazvala-cogorichniy-pributok-top-5-laboratoriy-v-ukraini”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция