Are You New User

Нацкомісія з цінних паперів виявила понад 40 шахрайських схем 20.01.2021Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку за останній квартал 2020 року виявила понад 40 скам-проєктів, які пропонують фінансові послуги громадянам з метою подальшого незаконного заволодіння коштами.

Об этом сообщает DEDAL


Про це повідомляє прес-служба Комісії.


Перелік проєктів наведений на офіційному вебсайті Комісії в розділі "Захист прав інвесторів" за посиланням. Наразі загальна кількість таких проєктів складає близько 60.


"Цей перелік включає проєкти, які нібито працюють на ринку Форекс або з іншими фінансовими активами.
А також проєкти, які вводять в оману громадян під виглядом співпраці з міжнародними фінансовими інвестиційними компаніями, та проєкти, які діють по вже знайомому українцям механізму надання надвеликого відсотку кешбеку під виданими подарунковими сертифікатами (сумнозвісний B2Bjewelry)", — йдеться у повідомленні.


"Деякі компанії мають або роблять вигляд, що мають реєстрацію та юридичну адресу в містах України. По таким компаніям НКЦПФР додатково повідомить правоохоронні органи", — додали в Комісії.


"Разом з тим, Комісія отримала інформацію від Європейських регуляторів щодо ряду компаній, які прикриваються квазіуспішними компаніями з торгівлі акціями та іншими фінансовими інструментами, з метою уникнення відповідальності в тих країнах, де вони пропонують такі послуги, облаштовують свої офіси у бізнес-центрах України.


Наразі Комісія співпрацює з правоохоронним органам з метою притягнення відповідних осіб до відповідальності", — зазначили в НКЦПФР.


Рекомендуємо прочитати: Дехто вкладав у них по 300 тис дол. Чому скандальна B2B Jewelry досі працює, а організатори – на волі


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2021/01/20/670178/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция