Are You New User

Норвегія планує змінити стратегію COVID-вакцинації через смертельні випадки 26.01.2021Прем’єр-міністр Норвегії Ерна Солберг заявила, що у країні можуть змінити стратегію вакцинації від коронавірусу для літніх людей. Таке рішення уряд планує ухвалити після недавнього сплеску смертності на тлі щеплень.

Об этом сообщает Ру Криминал


Як повідомляється, у цьому місяці в Норвегії понад літніх 30 людей, які старше 70 років, померли після вакцинації проти коронавірусу. За словами Солберг, інтенсивний світовий інтерес до цієї інформації був перебільшений.


“Ми не віримо, що є якісь проблеми із безпекою вакцин. Але ми, можливо, не будемо давати їх найбільш вразливим людям похилого віку” – сказала вона.


Норвезький інститут громадського здоров’я закликав лікарів робити щеплення старих та хворих з огляду на кожний конкретний випадок.


“Для дуже слабких пацієнтів та невиліковно хворих рекомендується ретельна оцінка співвідношення користі та недоліків вакцинації”, – заявили в інституті.


Нагадаємо, Естонія через коронавірус вводить загальнодержавне обмеження на нічний продаж алкоголю.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/norvehiia-planuie-zminyty-stratehiiu-covid-vaktsynatsii-cherez-smertelni-vypadky/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция