Are You New User

Екстремальні злидні: хто і чому заморозив пенсії переселенців 05.05.2018

Пенсіонери лишились буквально без шматка хліба
Переселенці масово повідомляють про проблеми з виплатою пенсій в травні, — передає громадська організація "Донбас СОС", яка займається проблемами ВПЛ.

На гарячу лінію "Донбас СОС" з ранку буквально обрушився шквал звернень щодо невиплати пенсії переселенцям. Дзвонили з усіх регіонів України: Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Львівської, Сумської, Харківської, Одеської, Полтавської та інших областей:

"Не отримала пенсію вчора. Додзвонилася в ПФ, сказали, що все переселенці видалені з бази. І вони самі нічого не знають."

- "Подзвонив в ПФ, сказали, що ВПЛ немає виплат. Сказали чекати місяць і не пояснили причин. Мати і брат теж не отримали пенсію."

- "4-го не отримала пенсію. Додзвонилася в ПФ повідомили, що заморозили пенсію всім ВПЛ. Це урядові вказівки. Термін не знають. Буде тотальна перевірка."

- "Мама не отримала пенсію. Подзвонила в ПФ. А їй сказали, що чекають особливого розпорядження. Чекати сказали протягом місяця."

- "За травень переселенцям не нарахували пенсію. в ПФ сказали, що уряд вирішує, як платити в травні пенсію переселенцям. "

Відзначається, що з такою проблемою зіткнувся і співробітник "Донбас СОС" з числа внутрішньо переміщених осіб, які отримують пенсію по інвалідності.

Організація вже звернулася в Міністерство соціальної політики, Пенсійний фонд України за роз’ясненнями щодо ситуації, що склалася, але відповідей поки немає.

Правозахисники підкреслюють, що пенсія в переважній більшості випадків є єдиним джерелом доходу для ВПЛ-пенсіонерів.

"Донбас СОС" також звернулася до омбудсмена Людмилі Денисовій з проханням терміново підключитися до вирішення цієї проблеми.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що в Україні у 463,4 тисяч пенсіонерів-силовиків збільшився розмір пенсії. Уже у квітні пенсіонери-силовики отримали підвищені пенсії, з травня це буде відбуватися в штатному режимі.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/ekstremalni-zlydni-hto-i-chomu-zamorozyv-pensiyi-pereselenciv”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция