Are You New User

З БЛАГОВІЩЕННЯМ, ЛЮБІ УКРАЇНЦІ! 07.04.2018

З БЛАГОВІЩЕННЯМ, ЛЮБІ УКРАЇНЦІ!

Благовіщення – дуже важливе свято для віруючих людей, який відзначається щороку в сьомий день квітня. Християни радіють його настання, адже подія, що пов’язана з датою свята, є справжнім дивом. Як випливає з священних книг, Діва Марія дізналася від Архангела Гавриїла, що їй судилося стати матір’ю Божого Сина і про те, що її дитина подарує людям надію на безхмарне майбутнє.

Всі християни шанують і відзначають це свято, і обов’язково вітають один одного. І якщо раніше теплі слова говорили, дивлячись людині в очі, то тепер технології дозволяють передати будь-привітання на відстані.

Сьогодні особливий день, коли потрібно подумки подякувати Діву Марію за все, що вона зробила, за її турботу і любов до Спасителя. Бажаю, щоб серця завжди були наповнені тільки світлими мріями і добрими намірами.

Я прославляю сьогодні Архангела Гавриїла, Діву Марію і нашого Спасителя. Бажаю, щоб свято Благовіщення приніс в ваш дім радість, щастя і благополуччя і щоб

завжди відчувати любов матері і цінувати її турботу. Нехай Ваші душі і серця світяться від радості, а все зло обходить Вас стороною.

Настав час, коли кожна людина повинна радіти. Хочу Вам сказати, що Бог бачить все, про що ми думаємо, і рано чи пізно за все добрі й світлі думки приходить нагорода. Бажаю зміцнитися у вірі і не втрачати надію.

Будьте щасливі і завжди оточені близькими і спорідненими душами!

Благовіщення вважається особливим святом, коли ангели спускаються з небес, щоб подивитися, як живуть люди. Нехай ваш ангел не тільки подивився, як ви живете, але ще збереже вас від усіх неприємностей і виконає ваше заповітне бажання! Зі святом!

ІГОР МІЗРАХ

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция