Are You New User

"Синку, розберись з ним": Кличко пояснив, чому відмовився від реваншу з Джошуа 16.04.2018

Легендарний український боксер Володимир Кличко не був у достатній мірі мотивований на матч-реванш з Ентоні Джошуа, що і стало однією з головних причин відмови від поєдинку. За словами нашого екс-чемпіона, він прислухався до думки близьких людей, але в підсумку вирішив завершити кар’єру.

Новини
"Абсолютно!" Легендарний Тайсон пройшовся по кривднику Кличко

"Я чекав поки моя мама скаже: "Синку, розберись з ним". Якби вона мене благословила, без роздумів я б пішов на реванш. Але моя мама розумна жінка. Вона сказала: "Сину, щоб ти не зробив, я підтримаю тебе". Я відповів приблизно таке: "Чорт, мама, можеш просто сказати мені, що зробити?". Треба було щось, щоб остаточно прийняти рішення. Найважливіша річ у тому, що я хочу бути успішним у своїй наступній кар’єрі. я більше мотивований наступним розділом в життя, ніж можливістю взяти реванш", — сказав Кличко в інтерв’ю The Times.

Як повідомляв "Обозреватель", Володимир Кличко зворушливо зізнався в любові до України.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/box/sinku-rozberis-z-nim-klichko-poyasniv-chomu-vidmovivsya-vid-revanshu-z-dzhoshua.htm”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция