Are You New User

"Національний корпус" і "нацдружини" блокують "Інтер" і вимагають позбавити канал ліцензії 09.05.2018

Активісти почали акцію біля будівлі "Інтера"

Уранці 9 травня представники партії "Національний корпус" і активісти з "національних дружин" почали блокувати будівлю телеканала "Інтер", повідомляють на сторінці політсили у Facebook.

Ідеться про те, що вони вимагають позбавити ліцензії "канал олігарха-колаборанта Льовочкіна (співвласник "Інтера", нардеп від Опозиційного блоку Сергій Льовочкін. – "ГОРДОН"), в ефірі якого системно проводиться антиукраїнська редакційна політика".

"Крім того, націоналісти вимагають, щоб із вечірнього концерту до 9 Травня були вилучені пропагандистські заяви, озвучені ведучими концерту на відеофрагменті, який потрапив у мережу інтернет", – ідеться в повідомленні.

На відеозаписі видно, що активісти обклеїли будівлю телеканала жовтими наклейками з написами "Інтер" буде наш" і "Зробимо "Інтер" українським". Загалом біля "Інтера" зібралося кілька десятків націоналістів. Там також установили намет "Національного корпусу".


https://www.facebook.com/politicalpartynationalcorps/videos/1630066947109497/

Сьогодні о 20.30 в ефірі телеканала "Інтер" покажуть концерт "Перемога. Одна на всіх". У відеофрагменті, який потрапив до інтернету, ведучі говорять про неприйнятність того, щоб "вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їхні портрети безкарно проносили під час факельних ходів нашою столицею, де кожен метр политий кров’ю наших співвітчизників".

Після цього Національна рада з питань телебачення і радіомовлення закликала українські телеканали припинити спроби "розколоти країну". У відомстві назвали такі концерти, як анонсував "Інтер", черговою маніпуляцією і "танцями на ранах".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/natsionalnij-korpus-i-natsdruzhiny-blokujut-inter-i-vimagajut-pozbaviti-kanal-litsenziji-245319.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция