Are You New User

Справа про держзраду Януковича: суд може ухвалити вирок протягом місяця 10.05.2018

 У ГПУ заявили, що Януковича буде важко повернути в Україну, поки в Росії править Путін

Суд першої інстанції у справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича може ухвалити вирок протягом травня, повідомив заступник генпрокурора Євген Єнін в інтерв’ю Громадському.

"Кримінальний процес в межах цього проваждення входить у свою фінальну стадію і буквально протягом якщо не тижня, то місяця можна буде розраховувати на вердикт першої інстанції суду", — пояснив він.

Єнін наголосив, що вердикт суду стане застереженням для всіх нинішніх і майбутніх керівників України незалежно від їхнього рівня.

Заступник генпрокурора додав, що буде важко домогтися повернення Януковича в Україну, поки Росією править Володимир Путін.

"На сьогодні це залежить від цілої низки чинників. Перш за все, від бажання самого Віктора Януковича, оскільки політичної волі Росії видати його шляхами міжнародно-правової допомоги ми не спостерігаємо", — резюмував він.

Раніше прокурор Руслан Кравченко заявив в суді у справі про держзраду Януковича, що Служба безпеки попереджала екс-президента-втікача про загрозу з боку Росії. За його словами, документи були розсекречені СБУ тільки 19 березня 2018 року, надійшли до сторони обвинувачення 20 березня і 17 квітня — відкриті стороні захисту.


Екс-президенту Віктору Януковичу 28 жовтня 2016 року було оголошено підозру в державній зраді та пособництві Російській Федерації в агресії проти України. Йому загрожує довічне ув’язнення. Зараз Янукович переховується від правосуддя в Росії.

Читайте також:

  • Турчинов в суді: Після Криму РФ планувала захопити Київ і встановити там "маріонетковий режим"
  • Справа про держзраду: ЗМІ опублікували листи українських спецслужб, де Януковича попереджають про загрозу з боку РФ
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/sprava-pro-derzhzradi-janukovicha-sud-mozhe-vinesti-virok-protjahom-misjatsja-2468540.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция