Are You New User

Козловський 9 травня виступив у Москві 10.05.2018

Козловський був у Москві 9 травня

Український співак Віталій Козловський 9 травня виступив на концерті в московському районі Солнцево. Про це у своєму Instagram повідомила користувач із ніком nadezhda.ogol.

"Я дуже мріяла потрапити на виступ Віталія Козловського. Нарешті моя мрія справдилася, ніколи в житті не могла уявити, що побачу Віталія в Москві, тим більше в Солнцево", – написала вона.

На своїй сторінці користувачка Instagram оприлюднила низку фото Козловського, що співав у Москві.


#ВиталийКозловский#солнцевомосква#обожаютворчествовиталия#мечтасбылась

Публікація від nadezhda ogol (@nadezhda.ogol)#счастьеесть#москвасолнцево#виталийкозловский

Публікація від nadezhda ogol (@nadezhda.ogol)Я дуже мріяла потрапити на виступ Віталія Козловського. Нарешті моя мрія збулася, ніколи в житті не могла уявити, що побачу Віталія в Москві тим паче в Солнцево. Віталій не реально шикарний, талановитий хлопець,успіхів у творчості.

Публікація від nadezhda ogol (@nadezhda.ogol)


Користувач із ніком beretta_911 також поділився фото з виступу співака.


Земляк завітав на свято :D #9мая #деньпобеды #виталийкозловский #москва #moscow #shotoniphone7plus

Публікація від @ beretta_911


У своєму Instagram 9 травня Козловський опублікував фото біля причалу, яке підписав "І в нас, друзі, будуть наші перемоги. Головне, щоб вони були не зі зброєю в руках".

Під постом українські користувачі розкритикували виступ Козловського у РФ: "А як ти, Віталіку, росіян на Донбасі перемагаєш? Концертами в Москві? Що це взагалі було вчора таке?", "Гроші – наше все", "А ще народний артист України! Миролюбець, блін! На Донбас поїдь до ЗСУ", "Твої діди звідки, Вітальку?".

У групі "Солнцево" в соціальній мережі "ВКонтакте" є афіша концерту, де анонсували виступ Козловського.

На сайті міста Московський розміщена афіша, згідно з якою український артист виступав і там після 18.00 9 травня. Компанію йому склали російські музиканти Аніта Цой, Надія Чепрага, Ігор Саруханов.


2__05
Скріншот: 26km.ru


У жовтні 2017 року в інтерв’ю виданню "РБК-Україна" Styler Козловський заявляв, що йому пропонують виступати в Росії, проте він уважає, що поки не час.

"Я не виступаю в Росії. Зараз не час. Розумієте, для артиста в ідеалі не має бути меж на карті. Чим ширші твої обрії, тим краще. Але в ситуації, що склалася, це недоречно. Я не їжджу в Росію. Не їжджу й у Крим, хоча пропозиції надходили неодноразово", – розповідав співак.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/culture/kozlovskij-9-travnja-vistupiv-u-moskvi-245585.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция