Are You New User

Комітет постпредів ЄС вирішив запровадити санкції проти організаторів виборів президента РФ у Криму – Порошенко 11.05.2018

Президент України Петро Порошенко обговорив ситуацію в Криму з главою Словенії Борутом Пахором

Комітет постійних представників країн Європейського союзу на зустрічі 8 травня схвалив запровадження санкцій за підрив територіальної цілісності України проти організаторів проведення виборів президента Росії на території окупованого Криму. Про це повідомив президент України Петро Порошенко 11 травня на спільній прес-конференції з главою Словенії Борутом Пахором у Києві, передає кореспондент "ГОРДОН".

"Ми щойно отримали повідомлення як результат нашої інтенсивної координації з нашими партнерами з Європейського союзу, зокрема Словенією, про те, що 8 травня комітет постійних представників Європейського союзу ухвалив рішення, згідно з регламентом Ради ЄС, про обмежувальні заходи", – заявив президент.

За словами Порошенка, до списку індивідуальних санкцій занесено тих осіб, які брали безпосередню участь в організації та проведенні незаконних виборів. Він подякував міжнародним партнерам за виявлену позицію. Президент України додав, що під час двосторонньої зустрічі обговорив із Пахром ситуацію в Криму і подякував Словенії за її підтримку українського суверенітету і територіальної цілісності.

30 квітня журналіст Рікард Йозвяк заявив, що Європейський союз має намір заморозити активи п’яти осіб, які були відповідальні за проведення виборів президента Росії в анексованому Криму в березні 2018 року. "Їх затвердять міністри ЄС у середині травня. Їх додадуть до списку санкцій, які вже містять 150 осіб і 38 організацій", – написав Йозвяк.

На сайті Ради ЄС без подробиць повідомляв, що 8 травня комітет постійних представників країн – членів Європейського союзу обговорить нові санкції проти Росії.

Президентські вибори у РФ відбулися 18 березня. На них переміг Володимир Путін. Напередодні голосування Міністерство з питань тимчасово окупованих територій України закликало кримчан ігнорувати його, а прокуратура АР Крим нагадувала, що участь в організації російських виборів може стати причиною кримінальної відповідальності.

Україна та її міжнародні партнери не визнають виборів президента Росії на окупованому півострові, заявляв президент України Петро Порошенко.

19 березня Європейський союз відмовився визнавати підсумки голосування в Криму в межах виборів президента Росії.

Навесні 2014 року, після того як Росія анексувала український півострів Крим і почала воєнну агресію на сході України Євросоюз, Сполучені Штати та деякі інші країни запровадили економічні санкції щодо РФ. Санкційні пакети кілька разів розширювали та посилювали.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/komitet-postprediv-jes-virishiv-vvesti-sanktsiji-proti-organizatoriv-viboriv-prezidenta-rf-v-krimu-poroshenko-245715.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция