Are You New User

Віра Савченко повідомила, що Надія схудла на 17 кг 11.05.2018

Сьогодні у Савченко день народження

Позафракційний народний депутат Надія Савченко схудла на 17 кг. Про це в коментарі "Українській правді" повідомила її сестра Віра.

"Надія [важить] 68 кг зараз. Вона була 85, зараз 68. Вона вживає активно вітаміни і деякі інші препарати, як кальцій кораловий у таблетках, оскільки їй зробили операцію на зубі. А приймати антибіотики без вітамінів не можна", – розповіла Віра.

Вона додала, що проблеми із зубами у Надії почалися ще під час голодування в російській в’язниці, проте досі вона ними не займалася.

"Зараз їй зробили операцію. Вона була на минулому тижні. Зараз Надія почувається нормально", – зазначила Віра.

Вона нагадала, що сьогодні день народження нардепа: "Ми з мамою принесли їй торт, і я сподіваюся, що вона його скуштує".

Сестра Надії відмовилася говорити про те, хто тепер представлятиме інтереси нардепа в суді.

"Суд 14 травня о 13:00. Іншого не коментую. Це рішення Надії... Вона все скаже сама на суді", – додала Віра.

22 березня Верховна Рада позбавила Надію Савченко недоторканності і дала дозвіл на її затримання й арешт. 23 березня суд заарештував нардепа до 20 травня без права застави. Цього самого дня вона оголосила голодування.

Савченко підозрюють у підготовці терористичного акту, змові з метою насильницького повалення конституційного ладу, підготовці до посягання на життя державних діячів.

Генеральний прокурор Юрій Луценко наголошував, що Савченко та глава "Офіцерського корпусу" Володимир Рубан, якого суд заарештував 9 березня, планували "широкомасштабні терористичні атаки" в центрі Києва. Для цього вони нібито домовилися про постачання зброї з ватажком бойовиків "ДНР" Олександром Захарченком.

Сьогодні стало відомо, що захисники Савченко відмовилися представляти її інтереси через "некоректну поведінку" сестри політика.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/vira-savchenko-povidomila-shcho-nadija-shudla-na-17-kg-245762.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция