Are You New User

Нардеп Мельничук проситиме суд віддати йому Савченко на поруки 14.05.2018

Прокуратура порушує клопотання про продовження строку тримання Савченко під вартою ще на два місяці

Позафракційний депутат Верховної Ради Сергій Мельничук має намір просити Шевченківський районний суд Києва віддати йому на поруки позафракційного нардепа Надію Савченко. Про це він заявив журналістам перед початком засідання, повідомляють "Українські новини".

На запитання, чи буде він просити суд віддати Савченко на поруки, він відповів ствердно.

Прокуратура порушує клопотання про продовження строку тримання Савченко під вартою ще на два місяці.

Мельничук раніше був командиром добровольчого батальйону "Айдар", у складі якого воювала Савченко.

Шевченківський районний суд Києва 14 травня розглядає продовження запобіжного заходу для Савченко.

На засіданні суду нардеп заявила про завершення відносин з усіма своїми адвокатами і попросила суд надати безкоштовного захисника.

22 березня Верховна Рада позбавила її недоторканності і дала дозвіл на затримання та арешт нардепа. 23 березня суд заарештував її до 20 травня без права застави.

Савченко підозрюють у підготовці терористичного акту, змові з метою насильницького повалення конституційного ладу, підготовці до замаху на життя державних діячів.

Генеральний прокурор Юрій Луценко наголошував, що Савченко та глава "Офіцерського корпусу" Володимир Рубан, якого суд заарештував 9 березня, планували "широкомасштабні терористичні атаки" у центрі Києва. Із цією метою вони нібито домовилися про постачання зброї із ватажком бойовиків "ДНР" Олександром Захарченком.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/nardep-melnichuk-bude-prositi-sud-viddati-jomu-savchenko-na-poruki-246058.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция