Are You New User

Суд продовжив арешт Савченко до 13 липня 15.05.2018

22 березня Верховна Рада позбавила Савченко недоторканності і дала дозвіл на затримання та арешт нардепа

15 травня Шевченківський районний суд Києва продовжив арешт позафракційного нардепа Надії Савченко до 13 липня, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

"Продовжити термін тримання під вартою підозрюваній Надії Савченко до 13 липня 2018 року включно", – заявив Павло Слободянюк.

Суд відмовив охочим узяти на поруки Савченко.

22 березня Верховна Рада позбавила Савченко недоторканності і дала дозвіл на затримання та арешт нардепа. 23 березня суд заарештував її до 20 травня без права застави.

Її підозрюють у підготовці терористичного акту, змові з метою насильницького повалення конституційного ладу, підготовці до посягання на життя державних діячів.

Генеральний прокурор Юрій Луценко наголошував, що Савченко та глава "Офіцерського корпусу" Володимир Рубан, якого суд заарештував 9 березня, планували "широкомасштабні терористичні атаки" в центрі Києва. Для цього вони нібито домовилися про постачання зброї з ватажком бойовиків "ДНР" Олександром Захарченком.

Сьогодні Шевченківський районний суд Києва розглядає продовження запобіжного заходу для Савченко. Прокуратура порушує клопотання про продовження строку тримання нардепа під вартою ще на два місяці. 11 людей просили суд віддати Савченко на поруки.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/sud-prodovzhiv-aresht-savchenko-do-13-lipnja-246244.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция