Are You New User

КНДР почала демонтаж ядерного полігону Пунгері - ЗМІ 15.05.2018

Лідер КНДР Кім Чен Ин пообіцяв ядерне роззброєння Північної Кореї

Ресурс 38North, який веде моніторинг ситуації у КНДР, повідомляє, що керівництво Північної Кореї розпочало демонтаж найбільшого в країні ядерного полігону Пунгері.

За останній місяць з полігону прибрали кілька будівель, які забезпечували роботу Пунгері, а також розібрали рейки, які ведуть до тунелей

Також повідомляється, що поки залишаються на місці великі будівлі в командному центрі полігону. Журналісти пов’язують це з тим, що керівництво КНДР збирається провести церемонію закриття полігону, на яку запросять гостей з-за кордону.

Нагадаймо, Північна Корея запланувала демонтаж свого ядерного полігону протягом деякого часу між 23 і 25 травня в залежності від погодних умов, щоб виконати свою обіцянку припинити ядерні випробування.

Також президент США Дональд Трамп заявив, що зустріч із лідером Північної Кореї Кім Чен Ином відбудеться 12 червня в Сінгапурі.

Нагадаймо, що напередодні держсекретар США Майк Помпео відвідав Пхеньян. За підсумками зустрічі Північна Корея відпустила на волю трьох американських громадян.

Раніше також повідомлялося, що США допоможуть КНДР вирішити економічні проблеми за умови, якщо північнокорейський режим відмовиться від ядерної зброї.

Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/kndr-pochala-demontazh-jadernoho-polihonu-punheri-zmi-2469778.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция