Are You New User

Сайдік закликав сторони конфлікту на Донбасі забезпечити безперебійну роботу Донецької фільтрувальної станції 16.05.2018

Сайдік закликав сторони конфлікту на Донбасі забезпечити безперебійну роботу Донецької фільтрувальної станції
Донецька фільтрувальна станція розташована між Авдіївкою та Ясинуватою, окупованою бойовиками "ДНР"

Порушення режиму припинення вогню в районі Донецької фільтрувальної станції тривають. Про це у Мінську під час переговорів тристоронньої контактної групи в коментарі журналістам повідомив спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік, пише "Інтерфакс-Україна".

"Незважаючи на гарантії сторін, продовжуються порушення режиму вогню в районі Донецької фільтрувальної станції", – підкреслив Сайдік.

Він закликав сторони забезпечити безперебійну роботу станції.

"Нас також турбує збільшення кількості жертв серед цивільного населення. Тому вчергове закликаю сторони зробити все можливе для уникнненя жертв серед цивільного населення", – додав спецпредставник.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

Донецька фільтрувальна станція розташована між Авдіївкою та Ясинуватою, окупуваною бойовиками "ДНР". Вона частково забезпечує водою Авдіївку, Красногорівку і Верхньоторецьке, що перебувають під контролем Збройних сил України. Також станція дає воду окупованим бойовиками населеним пунктам: частково Донецьку, Ясинуватій, селищам Василівка і Спартак.

17 квітня було обстріляно автобус зі співробітниками станції. Поранення дістало п’ятеро осіб, одна з них – важкі. У зв’язку з цим роботу станції зупинили, а відновили ввечері 22 квітня. Потім станцію знову обстріляли вранці 25 квітня.

Бойовики "ДНР" звинуватили в обстрілі фільтрувальної станції Збройні сили України.

28 квітня в штабі АТО заявили, що бойовики обстріляли район Донецької фільтрувальної станції з мінометів і стрілецької зброї.

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб заявляли, що СММ ОБСЄ має намір установити пункт спостереження біля Донецької фільтрувальної станції.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/sajdik-zaklikav-storoni-konfliktu-na-donbasi-zabezpechiti-bezperebijnu-robotu-donetskoji-filtruvalnoji-stantsiji-246531.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция