Are You New User

Польща відреагувала на відкриття Кримського мосту 17.05.2018

Будівництво Кримського мосту без згоди української сторони і всупереч позиції Генеральної Асамблеї ООН — чергове очевидне порушення міжнародного права.

Будівництво Кримського мосту без згоди української сторони і всупереч позиції Генеральної Асамблеї ООН — чергове очевидне порушення міжнародного права.

Як пише «Слово і Діло», про це в четвер, 17 травня, пише Укрінформ з посиланням на відповідь польського зовнішньополітичного відомства на запит.

Наздогнати Росію: які проблеми створив Україні Кримський міст Відкриття Кримського моста дозволило Росії домогтися потужного пропагандистського та політичного ефекту.

У МЗС Польщі додали, що ці дії суперечать заявам РФ про бажання мирного вирішення конфлікту з Україною.

Польське зовнішньополітичне відомство закликало російську сторону утриматися від подальшого порушення територіальної цілісності і незалежності України.

Раніше Британія рішуче засудила будівництво і часткове відкриття мосту Росією через Керченську протоку в анексований Крим. Також такі дії Росії засудили в НАТО, США і країнах Євросоюзу.

Нагадаймо, 15 травня Росія офіційно відкрила Кримський міст через Керченську протоку. У церемонії взяв участь російський президент Володимир Путін. У середу, 16 травня, по Кримському мосту запустили автомобільний рух.
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2018/05/17/novyna/polityka/polshha-vidreahuvala-vidkryttya-krymskoho-mostu”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция