Are You New User

Фінал Ліги чемпіонів: вболівальники Реала і Ліверпуля їздитимуть по Києву окремими маршрутами 21.05.2018

Фінал Ліги чемпіонів: вболівальники Реала і Ліверпуля їздитимуть по Києву окремими маршрутами
 Організатори фіналу ЛЧ хочуть уникнути перетинання уболівальників Реала і Ліверпуля

У Києві в день фіналу Ліги Чемпіонів вболівальники Реала і Ліверпуля будуть доїжджати до центру і йти до НСК Олімпійського окремими маршрутами, щоб уникнути їх перетинання.

Про це розповів менеджер з транспорту і мобільності під час проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року Сергій Хижняк, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні аеропорт Бориспіль готовий прийняти 100 чартерних рейсів, 20 тисяч уболівальників, які прилетять в день матчу і будуть розлітатися після матчу. Спільно з Київпастрансом відпрацьовані два маршрути автобусів-шатлів. До 150 міських автобусів будуть використані, щоб перевозити вболівальників з аеропорту в центр міста і потім назад", — зазначив він.

За його словами, уболівальників Ліверпуля з терміналу D будуть доставляти до парку Шевченка, де буде знаходитися точка збору (meeting point) для уболівальників англійського клубу. Другий маршрут шатлів буде працювати від терміналу B до Палацу Україна, там буде знаходитися meeting point уболівальників мадридського Реала.

"Це зроблено для того, щоб розподілити потоки, щоб уболівальники могли зайти на стадіоні з двох сторін і не перетиналися", — підкреслив Хижняк.

Фінальний матч Ліги чемпіонів, в якому зіграють іспанський Реал і англійський Ліверпуль, пройде на НСК Олімпійський 26 травня.

Раніше повідомлялося, що вболівальники Реала повернули понад 2200 квитків на фінальний матч у Києві через проблеми з логістикою і завищеними цінами.

  • Читайте також: Ціни в готелях, що злетіли до небес, і перекритий Хрещатик. Як Київ готується до фіналу Ліги чемпіонів
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/final-lihi-chempioniv-vbolivalniki-reala-i-liverpulja-jizditimut-po-kijevu-okremimi-marshrutami-2471001.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция