Are You New User

Жителя російського Кургану заарештували у справі про заклики до екстремізму в Telegram 23.05.2018

Жителя російського Кургану заарештували у справі про заклики до екстремізму в Telegram
Жителя російського Кургану заарештували у справі про заклики до екстремізму в Telegram
Чоловіку загрожує штраф і тюремне ув’язнення на термін до двох, п’яти або шести років


Управління Слідчого комітету по Курганської області РФ пред’явило 51-річному жителю Кургану звинувачення в закликах до участі в масових заворушеннях 5 листопада 2017 років через месенджер Telegram. Обвинуваченого взяли під арешт.


Як говориться в повідомленні відомства, кримінальну справу стосовно курганця, чиє ім’я не називається, розслідується за трьома статтями КК РФ: «заклики до масових заворушень», «публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності» і «розпалювання ненависті або ворожнечі», що передбачає штрафи і тюремні ув’язнення на термін до двох, п’яти і шести років відповідно.


За версією слідства, на початку листопада 2017 року обвинувачений вступив в одну з громадських груп в месенджері Telegram, «пов’язану з підготовкою до масових заворушень, намічених на 05.11.2017», і «навмисне розміщував текстові повідомлення або повідомлення-репости», які спонукають до екстремістської діяльності, спрямованої на насильницьку зміну основ конституційного ладу Росії.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/zhitelya-rosiyskogo-kurganu-zaareshtuvali-u-spravi-pro-zakliki-do-ekstremizmu-v-telegram-499802.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция