Are You New User

Батьки і брат померли ще в дитинстві: з’явилися сумні деталі біографії бійця ЗСУ, убитого снайпером на Донбасі 26.05.2018

32-річний український військовослужбовець Іван Кураш, який загинув в ході бойових дій на Донбасі, втратив батьків і брата, жив один в селі Литвинов Підгаєцького району Тернопільської області.

Про це повідомляє місцеве видання "Номер один".

Кураш закінчив дев’ять класів школи в своєму селі, після чого півтора роки провчився в Підгаєцькому ПТУ №24 за спеціальністю муляр-штукатур. На війну був покликаний під час п’ятої хвилі мобілізації, пройшов службу у Львівському прикордонному загоні, після чого в кінці 2017 року підписав контракт з ЗСУ як старший солдат, старший стрілець 14-ї окремої механізованої бригади.

"Іван завжди був привітним до всіх, доброзичливим, не відмовляв у допомозі. Навколо його рідного села багато ставків, це дуже мальовничий край Тернопільській області, тому чоловік дуже любив риболовлю. Був на заробітках — їздив з бригадою на будівництва", — розповідають про загиблого.Відзначається, що мати військового померла, коли той навчався в сьомому класі, а батько помер два роки тому. Єдиний брат помер, героїчно рятуючи дітей зі ставка. У Кураша залишилася дочка-шестикласниця, яка після розлучення живе з матір’ю.

Пізно увечері 15 травня Кураш був важко поранений у легеню під час обстрілу наглядового поста під Катеринівкою Луганської області, і загинув в госпіталі Гірського.

З Іваном Курашем попрощалися 19 травня, — на похорон у Литвинові прийшли побратими, друзі і близькі військового.

Як повідомляв "Апостроф", 25 травня в результаті обстрілу на Донбасі загинув боєць Правого сектора з позивним "Хитрий".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2018-05-26/roditeli-i-brat-umerli-esche-v-detstve-poyavilis-grustnyie-detali-biografii-boytsa-vsu-ubitogo-snayperom-na-donbasse/131151”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция