Are You New User

Лідери КНДР і Південної Кореї провели незаплановану зустріч 28.05.2018

 Про зустрічі Кім Чен Ина і Мун Чже Іна раніше не повідомлялося

Лідери КНДР і Південної Кореї Кім Чем Чен Ин і Мун Чже Ін проводять зустріч в демілітаризованій зоні між двома країнами.

Зустріч глав двох держав що раніше не анонсувалася, повідомляє ВВС.

Відзначається, що в ході зустрічі Кім Чен Ин і Мун Чже Ін обговорили можливість проведення саміту між США і Південною Кореєю в Сінгапурі.

В офісі південнокорейського президента розповіли, що повідомлять про результати переговорів в неділю.

Нагадаймо, 24 травня президент США Дональд Трамп заявив про скасування спільного саміту з Кім Чен Ином, який планували провести 12 червня в Сінгапурі. За його словами, скасування зустрічі обумовлена ​​"ворожими висловлюваннями" північнокорейського лідера.

Держсекретар США Майк Помпео зазначив, що американська сторона не змогла скоординувати підготовку саміту через позицію КНДР.

У свою чергу представники КНДР заявили, що як і раніше готові до переговорів з США "в будь-який час і в будь-якому форматі".

Незабаром після цього Трамп заявив, що США ведуть продуктивні переговори з КНДР, щоб зустріч лідерів двох країн все-таки відбулася в тому ж місці і в той же час.

Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/lideri-kndr-i-pivdennoji-koreji-provodjat-nezaplanovanu-zustrich-2472319.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция