Are You New User

"Экономические известия" про занесення до санкційного списку: Ми не давали приводів засумніватися в патріотичній спрямованості нашої редполітики 28.05.2018

Рішення про введення нових і продовження старих санкцій РНБО ухвалила 2 травня

У ТОВ "Медіа інновейшн груп" і в редакції "Экономических известий" здивовані занесенням компанії та сайта до санкційного списку Ради національної безпеки й оборони України, ідеться в заяві, опублікованій на сторінці інтернет-видання у Facebook.

Зазначено, що "Медіа інновейшн груп" не отримувала звернень компетентних органів до керівництва компанії або до окремих співробітників щодо комерційної діяльності та інформаційної політики і не знає, чому інтернет-видання потрапило під санкції.

"Такий інструмент, як санкції, було запроваджено у 2014 році насамперед для боротьби з російською агресією. Ми не давали приводів засумніватися в патріотичній спрямованості нашої редакційної політики. Сайт щодня публікував десятки новин, які допомагали нашим читачам не тільки бути в курсі подій в Україні, але й розуміти справжні причини війни на сході, мотиви економічних і політичних кроків Москви та їхніх наслідків", – наголошують у заяві.

Інтернет-видання дотримується позиції, що Росія як країна-агресор відповідальна за окупацію частини України й початок війни на Донбасі, заявили в редакції.

"Ми відстоювали цю позицію чітко й послідовно, підтримували нашу армію і нашу державу", – наголошують у заяві.

У ній також зазначено, що Роскомнагляд неодноразово намагався заборонити інтернет-видання на території Росії.

"Ми ніколи не публікували матеріалів, які змусили б когось сумніватися в нашій виключно проукраїнській позиції й ніколи не виправдовували терористів. Також ТОВ "Медіа інновейшн груп" зовсім не причетне до якоїсь фізичної або юридичної особи з Росії. Кінцевий бенефіціар – громадянка України. До того ж нерезиденти ніколи не були серед кінцевих власників видання", – заявили в "Экономических известиях".

В інтернет-виданні додали, що будуть звертатися в міжнародні правозахисні та журналістські організації, а також у судові інстанції України у зв’язку із занесенням до санкційного списку.


https://www.facebook.com/eizvestia/posts/1773338136066774

2 травня РНБО ухвалила рішення про введення нових і продовження старих санкцій проти громадян і юридичних осіб Росії, які пов’язані з російською агресією проти України.

Під санкції, зокрема, потрапили зареєстровані в Україні видання "Экономические известия" та "Украинский бизнес портал" і низка російських каналів.

У списку також є глава "Газпрому" Олексій Міллер, мільярдери Олег Дерипаска, Ігор Ротенберг, Сулейман Керімов, Володимир Богданов, Віктор Вексельберг, голова правління банку ВТБ Андрій Костін, а також український бізнесмен-утікач Сергій Курченко. Крім цього, до списку потрапила електронна платіжна система WebMoney, нафтогазові компанії "Лукойл", "Трансойл", "Роснефть" та інші юридичні особи.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/ekonomicheskie-izvestija-pro-vnesennja-sanktsijnij-spisok-mi-ne-davali-privodiv-zasumnivatisja-v-patriotichnij-sprjamovanosti-nashoji-redpolitiki-248301.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция