Are You New User

Резонансна ДТП в центрі Харкова: стало відомо, що говорила Зайцева відразу після аварії 30.05.2018

У Харкова суд продовжив розгляд справи про смертельну ДТП на вулиці Сумській, яка сталася 18 жовтня 2017 року, залучивши до матеріалів відео з нагрудного реєстратора патрульного.

Про це повідомляє видання 057.

Реєстратор належить патрульному, який після аварії опитував Олену Зайцеву і її пасажира Марину Ковальову.

З відео виходить, що у Зайцевої не було документів під час аварії."Ви дзвонили щодо документів? — запитує патрульний на відео." Так, дзвонила, вже везуть ", — відповіла йому Олена Зайцева. Також по відео стає зрозуміло, що документи обіцяли привезти протягом п’яти хвилин. "П’ять хвилин вже пройшло, документи їдуть чи ні?" — питає вдруге патрульний у Зайцевої. "Так, може, десь пробка", — відповіла Зайцева.

Чому вона була без прав, Зайцева відповідати відмовилася. У відео Зайцева просить не говорити про те, що трапилося мамі.

Як повідомляв "Апостроф", в Київському райсуді Харкова на засіданні у справі про смертельну ДТП на вулиці Сумській, розглядали відеозапис, на якому видно, що Зайцева виїхала на червоний сигнал світлофора.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2018-05-30/rezonansnoe-dtp-v-tsentre-harkova-stalo-izvestno-chto-govorila-zaytseva-srazu-posle-avarii/131606”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция