Are You New User

Україна продовжила санкції проти низки кримських підприємств 31.05.2018

Санкції щодо кримських підприємств продовжили

Рада національної безпеки та оборони України продовжила на три роки санкції проти низки кримських підприємств. Санкційний список опубліковано на сайті президента України.

Обмежувальні заходи продовжили для виробничо-аграрного об’єднання "Масандра", заводу шампанських вин "Новий Світ", Сімферопольського виноробного заводу, Кримського виноробного заводу (раніше Первомайський виноробний завод), агропромислової фірми "Прибережна", агропромкомбінату "Виноградний", Кримського риборозплідника та інших.

Санкції передбачають блокування активів, обмеження торгівлі, зупинення фінзобов’язань та анулювання ліцензій.

2 травня РНБО ухвалила рішення про введення нових і продовження старих санкцій проти громадян і юридичних осіб Росії, які пов’язані з російською агресією проти України.

Президент України Петро Порошенко 2 травня заявляв, що санкції, які Україна введе проти громадян Росії, будуть гармонізовані з американськими.

Росія анексувала Крим і Севастополь після силової блокади українських військових частин і незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Україна та більшість країн світу не визнають приєднання півострова до РФ.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/ukrajina-prodovzhila-sanktsiji-proti-nizki-krimskih-pidprijemstv-247819.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция