Are You New User

Сеул і Пхеньян домовилися провести в червні військові переговори 01.06.2018

Північна і Південна Кореї погодилися провести переговори щодо військових питань

Представники Південної Кореї і КНДР домовилися провести переговори щодо військових і гуманітарних питань наприкінці червня 2018 року, пише АР.

Зазначають, що сторони планують наприкінці місяця провести переговори щодо військових питань і Червоного Хреста, а також "щодо скорочення напруженості і возз’єднання сімей, розділених Корейською війною 1950–1953 років".

Сеул і Пхеньян також домовилися про ще одну зустріч посадових осіб у прикордонному селищі Пханмунджом, щоб створити відділення зв’язку в північнокорейському прикордонному місті Кесоні і провести спортивні переговори щодо формування збірних команд із деяких видів спорту на Азіатських іграх у серпні.

Лідер КНДР Кім Чен Ин і президент Південної Кореї Мун Чже Ін 27 квітня оголосили про намір офіційно завершити Корейську війну. Вони підписали декларацію, яка передбачає спільну роботу КНДР і Південної Кореї над повною денуклеаризацією Корейського півострова. Лідери мають намір укласти мирну угоду, яка замінить перемир’я 1953 року. Формально Північна і Південна Кореї досі перебувають у стані війни.

16 травня представники КНДР і Південної Кореї мали провести переговори в демілітаризованому селищі Пханмунджом, але у КНДР вирішили зупинити переговори через військово-повітряні навчання, які Сеул проводить разом із Вашингтоном.

24 травня президент США Дональд Трамп відмовився від переговорів із лідером КНДР через його заяви, які містили "величезний гнів і відкриту ворожість".

25 травня заступник міністра закордонних справ Північної Кореї Кім Кі Гван назвав таке рішення несподіваним і запевнив, що Пхеньян "готовий приділити час для переговорів з американською стороною". Того самого дня Трамп назвав це "чудовою заявою" і повідомив про відновлення консультацій із КНДР.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/seul-i-phenjan-domovilisja-provesti-v-chervni-vijskovi-peregovori-249067.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция