Are You New User

Саміт США-КНДР: сторони не можуть вирішити, хто заплатить за готельний номер Кім Чен Ина - ЗМІ 02.06.2018

 Кім Чен Ин вибрав президентський люкс в готелі Fullerton за 6 тисяч доларів

США і КНДР зіткнулися з проблемою під час підготовки зустрічі лідерів країн Кім Чен Ина і Дональда Трампа, запланованої на 12 червня в Сінгапурі, пише Washington Post.

За інформацією видання, сторони не можуть вирішити, хто заплатить за готельний номер Кім Чен Ина.

Відзначається, президентський люкс у готелі Fullerton, де планує зупинитися північнокорейський лідер, обійдеться в $6 тисяч за ніч, не враховуючи розміщення делегації КНДР.

Крім того, делегації з Пхеньяна для перельоту в Сінгапур може знадобитися літак сторонньої держави.

За інформацією джерела газети, представники КНДР хотіли б, щоб витрати взяла на себе інша сторона, і США готові на це піти.

Однак американська сторона побоюється, що КНДР можуть сприйняти це як образу, тому вони ведуть переговори з Сінгапуром про те, щоб він сплатив північнокорейські рахунки.

Видання нагадує, що така практика була й раніше. Так, під час Олімпіади у Пхьончхані Сеул узяв на себе оплату витрат делегації КНДР, заплативши за неї більше ніж 2,5 мільйонів доларів.

24 травня президент США Дональд Трамп заявив про скасування спільного саміту з Кім Чен Ином, який планували провести 12 червня в Сінгапурі. За його словами, скасування зустрічі обумовлене ​​"ворожими висловлюваннями" північнокорейського лідера.

Однак після зустрічі делегацій США і КНДР підготовка до саміту продовжилася.

Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/samit-ssha-kndr-storoni-ne-mozhut-virishiti-khto-zaplatit-za-hotelnij-nomer-kim-chen-ina-zmi-2473652.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция