Are You New User

Євродепутат Ауштрявічюс заявив, що в Європарламенті активно діють прихильники Путіна 02.06.2018

 Ауштрявічюс: Я думаю, що людей зі здоровим глуздом набагато більше, нас більшість

У коментарі агентству "Укрінформ" європейський парламентарій із Литви Пятрас Ауштрявічюс заявив, що в Європарламенті активно діють прихильники президента РФ Володимира Путіна.

"У нас багато неупереджених у поглядах людей, і ми володіємо інформацією про ситуацію в Україні, є сильними її прихильниками. Ми робимо максимум того, що ми можемо в цьому відношенні. Знову ж таки, я повинен визнати, що є симпатики Путіна, і Путін платить їм. Ми маємо докази", – зазначив Ауштрявічюс.

Він додав, що все-таки в Європарламенті кількісно переважають ті парламентарії, хто не підтримує російського президента. Однак вплив кремлівської політики в Європі відчувається.

"Я думаю, що людей зі здоровим глуздом набагато більше, нас більшість. Але, знову ж таки, ми не повинні заперечувати присутність людей з іншими переконаннями. Вони мають прокремлівську позицію. Ось чому повинні визнати, що триває боротьба. Але це політика. Проникнення політики Путіна в Європі величезне. Через пропаганду, через дезінформацію, ми бачимо результати, тому що розуми отруєні", – зазначив євродепутат.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/jevrodeputat-aushtrjavichjus-zajaviv-shcho-v-jevroparlamenti-aktivno-dijut-prihilniki-putina-249049.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция