Are You New User

Юристи повідомили, що банки Кіпру закривають рахунки офшорних компаній 03.06.2018

Кіпрські банки з 4 червня почнуть закривати рахунки офшорних компаній

Із 4 червня кіпрські банки на вимогу Центрального банку Кіпру почнуть закривати рахунки офшорних компаній. Про це повідомив у коментарі РБК юрист Олександр Захаров, партнер компанії Paragon Advice Group, яка консультує клієнтів щодо питань оподаткування в іноземних юрисдикціях. Інформацію підтвердило джерело видання у міжнародній юридичній компанії.

Видання зазначає, що Центробанк Кіпру надіслав кільком банкам розпорядження, що вимагає закрити рахунки офшорних компаній, зареєстрованих на Сейшелах, Британських Віргінських островах та в Белізі.

Тепер для відкриття рахунку в банках Кіпру компанії потрібно буде розкрити повну інформацію про кінцевого бенефіціара. Місцеві банки також будуть відкривати рахунки переважно тим компаніям, які присутні на Кіпрі.

На початку травня на Кіпр приїздили представники мінфіну США, які провели зустріч із представниками кіпрського Центробанку. Співрозмовники РБК стверджують, що після зустрічі Центробанк Кіпру зібрав керівників місцевих банків і рекомендував їм звернути пильну увагу на рахунки росіян і російських компаній, які опинилися під санкціями США.

1 травня депутати Палати громад британського парламенту зобов’язали заморські території Великобританії, зокрема Британські Віргінські острови та Кайманові острови, розкривати імена власників офшорних рахунків.

Неурядова організація Global Witness підрахувала, що громадяни РФ зберігають на рахунках у британських офшорах $47 млрд.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/juristi-povidomili-shcho-banki-kipru-zakrivajut-rahunki-ofshornih-kompanij-249217.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция