Are You New User

З ізраїльським паспортом Абрамович не зможе часто приїжджати до Британії чи надовго залишатися там – The Times 05.06.2018

Абрамович не зможе часто бувати у Британії

Російського бізнесмена Романа Абрамовича можуть негайно затримати і депортувати з Великобританії, якщо він спробує використовувати ізраїльський паспорт для регулярних поїздок до країни. Про це повідомляє видання The Times.

Газета зазначає, що як громадянин Ізраїлю Абрамович може в’їхати у Сполучене Королівство без візи і залишатися на строк до шести місяців як "бізнес-візитер". Але відповідно до імміграційних правил, які відновили у травні, існують обмеження на частоту візитів. Джерела The Times у міністерстві внутрішніх справ Великобританії сказали, що цих обмежень будуть дотримуватися.

У додатку V до імміграційних правил у пункті V 4.2 (b) ідеться, що бізнес-візитери не повинні проживати у Британії протягом тривалих періодів шляхом частих і послідовних візитів.

У будь-якому британському аеропорту співробітники міграційної служби перевірять історію поїздок Абрамовича, і якщо він повернеться дуже скоро після попереднього візиту, його затримають і депортують, зауважує видання. Абрамович може оскаржити це рішення, але лише після від’їзду з країни.

The Times пише, що як бізнес-візитер Абрамович зможе бути присутнім у Великобританії на зустрічах, безкоштовно виступати із промовами і підписувати контракти, але він зіткнеться із суттєвими обмеженнями в роботі.

Абрамович – російський підприємець, мільярдер, колишній губернатор Чукотського автономного округу Росії. Його статки російський Forbes оцінює в $10,8 млрд.

20 травня видання The Bell, посилаючись на три джерела з оточення Абрамовича, повідомило, що бізнесменові не продовжили британської візи інвестора.

Візу інвестора до 2014 року могли отримати заявники, здатні вкласти в економіку Британії не менше ніж £1 млн, потім суму збільшили до £2 млн. За даними британського уряду, у період із 2008-го до 2015 року в межах програми британські візи отримали 706 громадян РФ.

Видання The Guardian повідомило, що для отримання інвестиційної візи Абрамовичу потрібно пояснити британській владі походження своїх статків.

28 травня влада Ізраїлю підтвердила, що бізнесмен набув громадянства цієї країни.

The Sun, посилаючись на джерела, 1 червня повідомило, що Абрамович відкликав документи на отримання британської візи. 2 липня Абрамович припинив будівництво стадіону для "Челсі" вартістю £1 млрд.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/z-izrajilskim-pasportom-abramovich-ne-zmozhe-chasto-prijizhdzhati-v-britaniju-chi-nadovgo-zalishatisja-tam-the-times-249443.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция