Are You New User

Політолог Яхно повідомила, що була присутня на зустрічі глав силових відомств із учасниками "списку 47" у СБУ 05.06.2018

На думку Яхно, рік перед президентськими і парламентськими виборами дуже ризикований і складний для України

Політолог Олеся Яхно написала на сторінці у Facebook, що була присутня 1 червня у Службі безпеки України на зустрічі глав силових відомств із журналістами і блогерами, яких могли спробувати вбити.

"Так, ну оскільки список 47-ми уже з’явився в публічному просторі, і вже почалися численні дзвінки та листи звідусіль із проханням коментарів, то підтверджу: у СБУ була і проінформована; із підпискою про нерозголошення", – зазначила вона.

Яхно додала, що рік перед президентськими і парламентськими виборами "дуже ризикований і складний для України з огляду на спроби дестабілізації та створення хаосу в Україні".

"Спробувати повернути все назад до виборів/на виборах 2019 року – це останній шанс для чинної російської влади, стосовно України", – зазначила політолог.


https://www.facebook.com/olesya.yakhnobelkovskaya/posts/1593846070713805

1 червня генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що завдяки імітації вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка слідство дістало список відомих українських і колишніх російських журналістів, яких також планували вбити. У списку 47 осіб. За вбивство деяких фігурантів цього списку, за інформацією генпрокурора, організатори готові були заплатити $3 млн.

Цього самого дня українські силовики провели зустріч із деякими людьми зі списку. Відомо, що на зустрічі були телеведучі Матвій Ганапольський, Євген Кисельов. ЗМІ також повідомляють, що до СБУ були запрошені виконавчий продюсер телеканала "UA:Крим" Осман Пашаєв, головний редактор тижневика "Дзеркало тижня" Юлія Мостова, заступник гендиректора телеканала ATR Айдер Муждабаєв, політичний оглядач Віталій Портников, телеведучий "UA:Перший" Юрій Макаров, оглядач видання "Крим.Реалії" Павло Казарін і ведуча каналу ZIK Тетяна Даниленко. Окрім того, до списку потрапили журналіст Сергій Грішин, засновниця проекту Zaborona.com Катерина Сергацкова, шеф-редактор LB.ua Соня Кошкіна.

Як заявили у Службі безпеки України, СБУ запросила на зустріч усіх 47 осіб зі списку потенційних жертв, отриманого у зв’язку з розкриттям замаху на Бабченка, однак прийшли лише 17.

5 червня інтернет-видання "Страна" опублікувало "47 список". У СБУ відмовилися коментувати його достовірність. Спікер відомства Олена Гітлянська підкреслила, що документ нікому не передавали.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/politolog-jahno-povidomila-shcho-bula-prisutnja-na-zustrichi-glav-silovih-vidomstv-z-uchasnikami-spisku-47-v-sbu-249534.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция