Are You New User

Путін: Я працював у розвідці Радянського Союзу, у зовнішній розвідці. У мене вже є професія 06.06.2018

Путін: Я працював у розвідці Радянського Союзу, у зовнішній розвідці. У мене вже є професія
Путін: Усе життя пропрацював у органах безпеки

Президент Росії Володимир Путін заявив, що міг би працювати адвокатом або юристом, якби не займався політикою. Про це він сказав у інтерв’ю Медіа-корпорації Китаю, опублікованому 6 червня на сайті Кремля.

На запитання, чим би він міг займатися, якби не політична діяльність, Путін відповів: "Я працював у розвідці Радянського Союзу, у зовнішній розвідці Радянського Союзу. У мене вже є професія".

"Але я закінчив Петербурзький державний університет, юридичний факультет, тому, у принципі, міг би працювати юристом, адвокатом, але все життя пропрацював в органах безпеки, у зовнішній розвідці Радянського Союзу. Потім працював у виконавчих органах влади в Петербурзі, вважайте, у муніципалітеті. Кожен із цих видів діяльності мені подобався, він був до душі. Я думаю, що адвокатом цілком міг би працювати", – додав Путін.

Його вперше обрали на пост президента РФ у 2000 році. Після двох строків, у 2008 році, він перейшов на посаду глави уряду РФ, а президентом став Дмитро Медведєв. У 2012 році Путіна знову обрали главою держави, також він виграв президентські вибори у 2018 році.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/putin-ja-pratsjuvav-u-rozvidtsi-radjanskogo-sojuzu-u-zovnishnij-rozvidtsi-u-mene-vzhe-je-profesija-249652.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция