Are You New User

Не сирником єдиним, або як іншим українським політикам не відстати від Юлії Тимошенко 08.06.2018

Не сирником єдиним, або як іншим українським політикам не відстати від Юлії Тимошенко
Юлія Тимошенко 3 травня опублікувала у

От як усі вчепилися в Юлію Володимирівну за її ролик із сирниками! Лають за популізм, за незнання кулінарної "матчастини", за те, що безпосередньо в кадрі не готує. Одна моя френдеса у "Фейсбуці" написала: "І волоссям трусити над продуктами – фуууууу".

І якщо це горезвісна рушниця в останньому акті, то краще б із цією рушницею пішли на полювання в акті передостанньому

Знаєте, я до всієї цієї піар-мішури ставлюся спокійно. У політиків так заведено – намагатися всім сподобатися. Старенькій, студенту, продавцю, професору, кілеру, домогосподарці. Якби на виборах голосували собаки й кішки – намагалися б сподобатися собакам і кішкам.

Особисто мені в кулінарному дебюті Юлії Володимирівни різонув слух/зір хіба що пожбурений у президента Порошенка фінальний словесний "сирник". Не тому, що в Порошенка. Сам прийом – ось постривайте, наприкінці я таке утну! – здався вульгарним і надуманим. І якщо це горезвісна рушниця в останньому акті, то краще б із цією рушницею пішли на полювання в акті передостанньому.

Ну, а взагалі-то до практики відеоблогів я ставлюся позитивно. У цьому жанрі виявляються слабкі і сильні сторони політика. Так-так, і слабкі – теж. Скільки б не вишукували ймовірних "косяків" партійні політтехнологи – все одно shit happens. Особливо, якщо політик у кадрі займається чужою йому справою.

Тому братися відеоблогерам – і політикам особливо – треба за ті заняття, які їм добре вдаються. І щоб не бути голослівним – перейду я, мабуть, на особистості і безкоштовно дам кілька корисних порад із блогоустрою.

Накачаному Арсенію Яценюку можна вести ефіри з тренажерного залу: може, і рейтинг підросте завдяки прибічникам здорового способу життя

Узяти, наприклад, Анатолія Гриценка. У себе у "Фейсбуці" він час від часу викладає фото з риболовлі, до того ж за солідним уловом і задоволеною фізіономією видно, що це хобі у політика – серед найулюбленіших. Ну, а якщо так, то чому б не подавати свою політичну програму в легкому вигляді? Уявіть собі: витягує Анатолій Степанович із води одного гігантського карася – і відправляє його смажитися на кухню. Витягує другого – і відпускає назад в озеро. І все це – в унісон розмірковуванням про природу освіченого авторитаризму...

А ось Антону Геращенку я б порекомендував вести відеоблог про схуднення. Жодного сарказму з мого боку: як людина, яка час від часу болісно скидає вагу, я знаю, як важко буває позбутися 3–4 зайвих кілограмів. У випадку ж із Геращенком ідеться про подвиг, адже, якщо судити за візуальними відчуттями, людина скинула кілька десятків кіло! Тож нардепа можна вважати експертом у цій науці, що цікавить багатьох. А вже між дієтологією і фізкультурою в кадр можна вставляти розмірковування про боротьбу з російською пропагандою. Або рекламні ролики про роботу МВС...

Накачаному Арсенію Яценюку можна вести ефіри з тренажерного залу: може, і рейтинг підросте завдяки прибічникам здорового способу життя. Андрію Лозовому та Ігорю Мосійчуку з Радикальної партії рекомендую робити відеоблоги із собаківництва; недарма вони так люблять бульдогів, називають їх "останніми ангелами на Землі". Ну, добре хоч бульдогів, а не Олега Ляшка...

Ви тільки уявіть, як могли б називатися випуски такого блогу: "Техніка піджопника", "Гальмуємо багатшого очкарика", "Вибираємо "сємки", "Як дати в хобот і вчасно змитися"

Від Сергія Лещенка особисто я чекаю відеоблогу про електронну музику, у якій він неабияк розбирається. Є, правда, небезпека, що, користуючись родинними зв’язками, нардеп буде в кожному випуску крутити композиції своєї дружини DJ Nastia. Ну, та нічого, головне – щоб у цьому блозі було менше політики і більше ритму. У нас у політиці ритму взагалі бракує: усе таке мляве і зашорене. На дворі XXI століття, а в сесійній залі Верховної Ради – суцільні "Смерека" та "Малиновый звон".

Але повернімося до наших бара... винен, блогерів. Нардепу Парасюку, як на мене, найзручніше було б робити відеоблог для гопників. Належна кваліфікація для цього у Володимира є, типаж харизми – теж відповідний. Ви тільки уявіть, як могли б називатися випуски такого блогу: "Техніка піджопника", "Гальмуємо багатшого очкарика", "Вибираємо "сємки", "Як дати в хобот і вчасно змитися"...

До виборів президента залишився приблизно рік – і вже очевидно, що незайвим відеоблог буде і для Петра Порошенка. Тільки не треба, як із футболом, намагатися завойовувати незнайомі території. Якщо вже Порошенко практично в усіх асоціюється із Roshen, чому б не робити блог про технології виготовлення шоколаду? А далі тематику можна розширити: "Як збудувати собачу будку", "Куди сходити на Мальдівах" тощо.

І тільки Юрію Бойку мені запропонувати нічого: надто нудний у Опозиційного блоку лідер. Наявні хіба що солідність та надуті щоки. А де неординарні хобі, де афористичність мови і тваринний магнетизм? Тут є над чим працювати, Юрію Анатолійовичу! А поки хочеться переадресувати вам цитату з класика.

МУЛЬТИМЕДІА
Відео: Кременчуг Онлайн / YouTube

Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/publications/ne-sirnikom-jedinim-abo-jak-inshim-ukrajinskim-politikam-ne-vidstati-vid-juliji-timoshenko-244686.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция