Are You New User

Доля "дятла", що виступав за "русскій мір": в мережі з’явилося показове відео з окупованого Донбасу 09.06.2018

У соціальних мережах з’явилося показове відео, на якому помітна еволюція поглядів жителя окупованої території Донбасу Ігоря Книшова, який добровільно відмовився від українського громадянства, але пізніше поскаржився на відсутність пенсії.

Відео було опубліковано в соціальній мережі Twitter.

"Я громадянин РФ, корінний житель Донбасу. Я перший отримав громадянство Росії з міста Красний луч Луганської області. І мені один рік і два місяці Путін не платить пенсію. Я в шоці, що мені ніхто не платить пенсію. Ні Росія, ні Україна, ні ЛНР ", — говорить Книшов.

Користувачі мережі їдко відреагували на слова жителя Донбасу, зазначивши, що приймати громадянство РФ з його боку було помилкою."Доля перелітного дятла", — пише автор публікації.

Судьба перелётного дятла.pic.twitter.com/n2yXOHexku

— Duncan MacLeod UA (@DuncanUA68) 6 июня 2018 г.

Як повідомляв "Апостроф", в мережі згадали, як Ігор Книшов, який скаржиться на відсутність пенсії після отримання громадянства Росії, стверджував, що йому "ганебно бути українцем на Донбасі".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2018-06-07/sudba-dyatla-vyistupavshego-za-russkiy-mir-v-seti-poyavilos-pokazatelnoe-video-s-okkupirovannogo-donbassa/132366”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция