Are You New User

В Україні пояснили, навіщо бойовики ДНР-ЛНР запустили фейки про масове знищення техніки ЗСУ на Донбасі 09.06.2018

Просування українських військових в районі Горлівки і неможливість нанесення дзеркальної військової відповіді змушують терористів так званих ДНР-ЛНР придумувати фейки про знищення десятків танків ЗСУ.

Про це "Апострофу" розповів військовий журналіст, координатор групи "Інформаційний опір" Костянтин Машовець.

"Це по суті зміна стратегії, перехід від упору на військові засоби до упору на політичні та економічні засоби в самій Україні, коли військовий фактор використовується як допоміжний, як привід, наприклад", — розповів експерт.

На думку журналіста, терористи здійснюють обстріл саме для подальшої позитивної подачі в підконтрольних ЗМІ."Судячи з останньої ескалації, було влаштовано щось на зразок інформаційно-психологічної рекламної кампанії. А все чому? За нашими даними, останнім поліпшення позицій українських військ в районі Горлівки з точки зору суспільного резонансу на окупованих територіях не дуже приглядно показує окупаційну адміністрацію, тобто показує її неспроможність протистояти ЗСУ", — резюмував Машовець.

Детальніше читайте в матеріалі "Апострофа": Кремль змінює стратегію в Україні, але ще може атакувати Маріуполь — військовий журналіст.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2018-06-06/v-ukraine-obyyasnili-zachem-boeviki-dnr-lnr-zapustili-feyki-o-massovom-unichtojenii-tehniki-vsu-na-donbasse/132256”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция