Are You New User

Військова контррозвідка затримала шпигуна "ДНР" – штаб операції Об’єднаних сил 11.06.2018

Правоохоронці вирішують питання про оголошення затриманому підозри та обрання для нього запобіжного заходу

Військова контррозвідка Об’єднаних сил (ОС) викрила шпигуна "ДНР", повідомляє 9 червня у "Фейсбуці" прес-центр штабу операції ОС на Донбасі.

"У результаті проведеної представниками військової контррозвідки Об’єднаних сил спецоперації затримано мешканця міста Маріуполь, який у 2014 році приєднався до бойовиків терористичної організації "ДНР" та зі зброєю в руках виконував вказівки своїх ватажків. Згодом він був направлений бойовиком з позивним Італієць на територію, підконтрольну Україні, для збору розвідувальної інформації. Оперативники військової контррозвідки певний час тримали шпигуна під наглядом, що унеможливило збір та передачу ним цінної інформації для своїх кураторів", – ідеться в повідомленні.

Слідчі Служби безпеки України відкрили 9 червня кримінальне провадження за ст. 258-3 Кримінального кодексу України (створення терористичної групи чи терористичної організації).

Правоохоронці вирішують питання про оголошення затриманому підозри та обрання для нього запобіжного заходу.

"Враховуючи те, що шпигун не встиг нанести шкоду інтересам України, розкаявся у своїх протиправних діях та співпрацює зі слідством, він може прийняти участь у спеціальній програмі Служби безпеки України "На тебе чекають вдома", у рамках якої здійснюються заходи щодо звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі у незаконних збройних формуваннях так званих "ДНР" і "ЛНР", – додали у штабі операції Об’єднаних сил.


https://www.facebook.com/pressjfo.news/videos/383451228814166/

Збройний конфлікт у Донецькій і Луганській областях між українською армією і проросійськими бойовиками почався у квітні 2014 року. Із 14 квітня 2014-го урядові сили проводили на Донбасі антитерористичну операцію. 30 квітня 2018 року АТО офіційно завершилася, замість неї, відповідно до закону про реінтеграцію Донбасу, почалася операція Об’єднаних сил.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/vyskova-kontrrozvdka-zatrimala-shpiguna-dnr-shtab-operac-obdnanih-sil-250105.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция