Are You New User

Комюніке за підсумками саміту G7 підписали всі сім лідерів – Трюдо 11.06.2018

Саміт G7 розпочався на тлі економічних розбіжностей США з Євросоюзом і Канадою

Усі сім лідерів країн "Великої сімки" підписали комюніке за підсумками саміту, що проходить у канадському Квебеку. Про це повідомляє The Associated Press у своєму Twitter.

"Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив, що всі сім країн підписали підсумкове комюніке, незважаючи на напруженість у торгових відносинах зі США", – ідеться у повідомленні.


BREAKING: Canadian Prime Minister Justin Trudeau announces all 7 countries sign summit communique despite trade tensions with US

— The Associated Press (@AP) 9 червня 2018 р.

Саміт G7 у курортному містечку Ла-Мальбе розпочався на тлі економічних розбіжностей США з Євросоюзом і Канадою, спричинених тим, що 1 червня набули чинності нові американські мита на ввезення сталі й алюмінію.

Окрім того, перед відльотом до Канади на саміт G7 президент США Дональд Трамп запропонував повернути до складу об’єднання Росію. Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте підтримав ініціативу Трампа. Проти цієї пропозиції висловилися Канада, глави Франції, Німеччини, Великобританії та глава Євроради Дональд Туск.

Президент Франції Еммануель Макрон перед самітом заявив, що підсумкову заяву саміту "Великої сімки" можуть підписати шість країн, без США.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-komjunike-za-pidsumkami-samitu-g7-pidpisali-vsi-sim-lideriv-trjudo-250169.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция